Dodaj do ulubionych

sklep internetowy

22.01.07, 16:25
Zakupiłam w sklepie internetowym odkurzacz, po ostatecznym zaakceptowaniu
ransakcji otrzymałam fakturę pro forma,którą opłaciłam przelewem dodając
koszty dostawy. Minął tydzień, przesyłki nie otrzymałam, ze sklepem nie mogę
się skontaktować, nie odpowiada na maile. Na swojej stronie nie podaje
telefonu, ale po ustaleniu w biurze numerów, okazuje się że taka firma pod
tym adresem nie istnieje. I co mam zrobić z tym "pasztetem". Kwota nie jest
zawtotna ale nie mam zamiaru odpuścić oszustom. Robię zakupy w sieci dość
często i staram się być ostrożna a taka sytuacja zdażyła mi się po raz
pierwszy.
Proszę o radą gdzie mogę się zwrócić w dochodzeniu swoich praw. Pozdrawiam
Beata
Obserwuj wątek
    • terina Re: sklep internetowy 22.01.07, 17:09
      podaj link do tego sklepu.
      • betabella Re: sklep internetowy 22.01.07, 20:08
        sklep.dlakazdego.pl/
    • betabella Re: sklep internetowy 27.01.07, 08:34
      Biję się w pierś i posypuję głowę popiołem. Sklep okazał się uczciwy! Po prostu
      nie mieli tego odkurzacza i szukali w różnych hurtowniach, koniec końców
      odesłali pieniądze na konto. Cieszę się z tego ogromnie, bo już zwątpiłam w
      uczciwość ludzką i swoją czujność.
    • prawnik-skp Re: sklep internetowy 07.02.07, 17:13
      można złożyć na policję zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka