betabella
22.01.07, 16:25
Zakupiłam w sklepie internetowym odkurzacz, po ostatecznym zaakceptowaniu
ransakcji otrzymałam fakturę pro forma,którą opłaciłam przelewem dodając
koszty dostawy. Minął tydzień, przesyłki nie otrzymałam, ze sklepem nie mogę
się skontaktować, nie odpowiada na maile. Na swojej stronie nie podaje
telefonu, ale po ustaleniu w biurze numerów, okazuje się że taka firma pod
tym adresem nie istnieje. I co mam zrobić z tym "pasztetem". Kwota nie jest
zawtotna ale nie mam zamiaru odpuścić oszustom. Robię zakupy w sieci dość
często i staram się być ostrożna a taka sytuacja zdażyła mi się po raz
pierwszy.
Proszę o radą gdzie mogę się zwrócić w dochodzeniu swoich praw. Pozdrawiam
Beata