pawelsroka1234 11.12.17, 20:00 Mam pytanie do Was o opinie o telefonie ZTE KIS 3. Odpowiadajcie zwłaszcza ludzie z Kielc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj