zia86
26.02.12, 14:04
Zostało mi z tortu trochę mascarpone, nie wiedziałam co z nim zrobić ale znalazłam przepis na pralinki z niego i tam było napisane, że najpierw serek musi sobie postać w temperaturze pokojowej. Wyciągnęłam go wczoraj popołudniu i sobie o nim zapomniałam! Czy po nocy w kuchni on się jeszcze do czegoś nadaje(próbowałam go, ale dla mnie ten serek nie ma żadnego smaku, więc ciężko mi określić czy się zepsuł)? Wcześniej był otwarty ok. 1.5 dnia w lodówce.