Gość: teresai IP: 5.2.* / *.chello.pl 18.11.04, 17:23 Czy ktoś widział gdzieś w Krakowie lody GRYCAN????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: teresai Re: Lody GRYCAN - gdzie w Krakowie? IP: 5.2.* / *.chello.pl 18.11.04, 22:55 Pewnie nigdzie. Wielka szkoda, bo mam na nie wielką ochotę. Jakby ktoś coś wiedział, to prosze o cynk :). Pozdrawiam, t. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara Re: Lody GRYCAN - gdzie w Krakowie? IP: *.wirt.pl / *.sopot.wirt.pl 19.11.04, 18:53 Grycan to pan co produkuje lody zielona budka. czy to nie o nie chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
edkos Re: podciągam n/t 19.11.04, 21:05 Dziś kupiłam w sklepie spożywczym na Bałuckiego. Są czekoladowe, truskawkowe i straciatella, 1 litr ok. 11 zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tri Re: podciągam n/t IP: *.markom.krakow.pl / *.crowley.pl 19.11.04, 23:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: triss dzięki, dzięęęęki! :) n/t IP: *.markom.krakow.pl / *.crowley.pl 19.11.04, 23:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lomas Re: podciągam n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.04, 00:45 A gdzie jest Bałuckiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: podciągam n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 16:34 ul.Baluckiego jest na Debnikach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilu w każdym markecie n/t IP: *.miechow.com / 195.136.181.* 20.11.04, 09:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresai Re: w każdym markecie n/t IP: 5.2.* / *.chello.pl 20.11.04, 11:00 Chcę zauważyć, że Lody Grycan to nie to samo co lody Zielona Budka. Faktem jest, że to pan Grycan stworzył Zieloną Budkę, ale jakiś czas temu sprzedał ją (razem z nazwą)innemu lodowemu koncernowi. Teraz otworzył nową "fabrykę lodów" i produkuje się tam lody właśnie o nazwie "Grycan". Na tym forum były zachwalane jako p r z e py s z n e. Za chwalali je głównie konsumenci z Warszawy i okolic. Kraków to też okolice Warszawy, tylko te trochę bardziej odległe, a ja chce wiedzieć, czy tu, w tej naszej cudnej "prowincji" można owe smakołyki gdzies kupić. Czy naprawdę są w każdym supermarkecie??! Trochę jestem zapracowana i zajęta dodatkowo moim dzidziusiem, więc nie mam za wiele okazji, aby to w najbiższym czasie móc sprawdzić. Jakby sie komuś rzuciły te lody w oczy, to dajcie koniecznie znać. Będę wdzięczna za informacje. teresa PS. A w Krakowie dziś pada śnieg i za oknem mam prawdziwa zimę :), co jednak nie zmniejsza mojej ochoty na dobre lody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: triss Re: w każdym markecie n/t IP: *.markom.krakow.pl / *.crowley.pl 20.11.04, 14:39 mialam nadzieje, ze te na bałuckiego to grycan a nie zielona b. nie? w kazdym razie melduje ze np w geancie niet :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolorka2 lody Grycan IP: *.238.116.197.adsl.inetia.pl 20.11.04, 20:20 nie wiem gdzie mieszkasz, ale lody Grycan są np. w Złotym Rogu na Lea (dobrze zaopatrzne delikatesy naprzeciw alberta), i w mniejszym sklepiku, koniec Urzędniczej i róg Czarnowiejskiej - obsługa tragiczna, ale lody są :D i są prze-pysz-ne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresai Re: lody Grycan IP: 5.2.* / *.chello.pl 20.11.04, 22:06 kolorka2, Dzięki wielkie! Chociaż do Lea mam kawałek drogi, to już moja w tym głowa, żeby jak najszybciej się tam znaleźć osobiście lub (co pewniejsze)wysłać tam jakiegoś osobnika plci przeciwnej, który jest dla mnie gotów zrobić wszystko :). Szkoda, że nie jestem w ciąży, bo już teraz opychałabym się tymi lodami do nieprzyzwoitości. A tak to muszę się jednak uzbroić w cierpliwość. A tak pozostając w temacie lodowym, to kochane krakusy, czy zgodzicie się ze mną, że najlepsze lody w Krakowie można zjeść na Starowiślnej? Uwielbiam te lody (zwłaszcza poziomkowe)i kocham to miejsce za ten klimat, wystrój, obsługujące panie, długaśne kolejki.... Przypomina mi to dzieciństwo... A teraz idę oglądać Notting Hill. Hugh Grant jest równie dobry na listopadową depresję jak dobre lody, a na pewno jest znacznie mniej kaloryczny. Pozdrowienia dla krakowskich lodożerców, teresa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lump starowislna the best IP: *.alan.krakow.pl 21.11.04, 16:46 zgodze sie z toba tereso to poprostu niebo w gebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teresai Re: starowislna the best IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.11.04, 16:57 Cieszę się lumpie, że się ze mną zgadzasz. Szkoda, że trzeba na to niebo poczekać aż do wiosny, bo w zimie to oni chyba pączki wyrabiają, a ja niestety pączkowa nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś