Gość: brokułek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.06.05, 14:11
był kiedyś taki sos chyba Knorra, 4 sery i brokuł (czy coś takiego)...
znalazłam wyszukiwarką na forum przepis z tym sosem, ale nigdzie nie można go
dostać... no chyba, że mam takiego pecha ... wiecie coś może na ten temat?