oczkoblue4 21.07.05, 10:52 witam kochani w sobote mam grila co mozna zrobic na nim cos smacznego szybkiego na4osoby...prosze o pomysly to moje poczatki :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: gril... 21.07.05, 10:58 Mięso standardowe - kiełbaski, parówki, karkówka itd. itp. Kaszanka - tylko nie w folii, a położona "na pleckach" z przeciętym "brzuszkiem" (żeby nie pękała); wszelkiego rodzaju cebule, pieczarki itp.:) Odpowiedz Link Zgłoś
oczkoblue4 Re: gril... 21.07.05, 10:59 a kielbaski jakie np?warzywa tak zwykle polozyc czy jakies przyprawy moze... Odpowiedz Link Zgłoś
poziomka76 Re: gril... 21.07.05, 11:28 Jeśli lubisz, polecam grilowany czosnek. Przekrój całą główkę (w łupince) na pół, posól i posmaruj oliwą tę stonę z widocznymi ząbkami, i na grill. Z warzyw polecam bakłażany, cukinie, kabaczki, paprykę czerwoną, pieczarki. Sposobów na zrobienie jest wiele, ja na przykład kroję bakłażany, cukinie i kabaczki na plastry (bakłażana trzeba po przekrojeniu posypać solą i odstawić na kilka minut), paprykę i pieczarki na ćwiartki, wrzucam do marynarty (np. oliwa, czosnek, ulubione zioła)na kilka godzin i potem griluję. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś