21.07.05, 10:52
witam kochani w sobote mam grila co mozna zrobic na nim cos smacznego szybkiego na4osoby...prosze o pomysly to moje poczatki :)
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: gril... 21.07.05, 10:58
      Mięso standardowe - kiełbaski, parówki, karkówka itd. itp.
      Kaszanka - tylko nie w folii, a położona "na pleckach" z
      przeciętym "brzuszkiem" (żeby nie pękała); wszelkiego rodzaju cebule, pieczarki
      itp.:)
      • oczkoblue4 Re: gril... 21.07.05, 10:59
        a kielbaski jakie np?warzywa tak zwykle polozyc czy jakies przyprawy moze...
        • yavorius jejku 21.07.05, 11:13
          No pewnie że przyprawy:)
    • poziomka76 Re: gril... 21.07.05, 11:28
      Jeśli lubisz, polecam grilowany czosnek. Przekrój całą główkę (w łupince) na
      pół, posól i posmaruj oliwą tę stonę z widocznymi ząbkami, i na grill. Z warzyw
      polecam bakłażany, cukinie, kabaczki, paprykę czerwoną, pieczarki. Sposobów na
      zrobienie jest wiele, ja na przykład kroję bakłażany, cukinie i kabaczki na
      plastry (bakłażana trzeba po przekrojeniu posypać solą i odstawić na kilka
      minut), paprykę i pieczarki na ćwiartki, wrzucam do marynarty (np. oliwa,
      czosnek, ulubione zioła)na kilka godzin i potem griluję. Pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka