Gość: ann
IP: *.chello.pl
06.10.05, 15:03
i innych rzeczach? wczoraj wyrzuciłam mąkę, kaszę, wczesniej nie zaczętą
nawet fasolę (oryginalnie zapakowaną!!!), rodzynki itd. słowem, prawie
wszystko. aż się płakac chce:((( skąd te robaki tam się wzięly?
zamierzam teraz wyszorować te szuflady i teraz pytanie: czym
je "zdezynfekować" po tej przygodzie? a potem jak przechowywać produkty, by
znów robaki nie weszły? czy mąka i inne rzeczy powinny mieć stały dostęp
świżeego powietrza (jak w papierowej torbie), czy przeciwnie, przechowywać je
w jakiś hermetycznych pojemnikach?
poradźcie coś, plizzz...