Gość: fiona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 10:39 widziałam je w sklepie. Co sie z nich da zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diegosia Re: z˙urawiny 27.11.05, 10:52 Wedlug mnie sa wysmienite jako dodatek do kaczki (nawet wczoraj byly...) albo do krolika, czy dziczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiona Re: z˙urawiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 11:13 a jak je zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
diegosia Re: z˙urawiny 27.11.05, 11:17 musze nietety przyznac ze nigdy sama nie robilam... zawsze ze sloika :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda85 Re: żurawiny 28.11.05, 22:36 Umyte i odsączone żurawiny wrzucam do malaksera, dodaję pokrojoną w kawałki gruszkę i cukier do smaku. Miksuję. Potem przekładam do słoiczków i pasteryzuję. Wspanała rzecz do mięs, no i do serka. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda85 Re: żurawiny 28.11.05, 22:37 Zapomniałam dodać, że w ten sam sposób robię czerwoną borówkę. Też jest super. Odpowiedz Link Zgłoś