IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 10:39
widziałam je w sklepie.
Co sie z nich da zrobić?
Obserwuj wątek
    • diegosia Re: z˙urawiny 27.11.05, 10:52
      Wedlug mnie sa wysmienite jako dodatek do kaczki (nawet wczoraj byly...) albo
      do krolika, czy dziczyzny.
      • Gość: fiona Re: z˙urawiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 11:13
        a jak je zrobić?
        • diegosia Re: z˙urawiny 27.11.05, 11:17
          musze nietety przyznac ze nigdy sama nie robilam... zawsze ze sloika :-(((
    • jagoda85 Re: żurawiny 28.11.05, 22:36
      Umyte i odsączone żurawiny wrzucam do malaksera, dodaję pokrojoną w kawałki
      gruszkę i cukier do smaku. Miksuję. Potem przekładam do słoiczków i
      pasteryzuję. Wspanała rzecz do mięs, no i do serka. Polecam.
      • jagoda85 Re: żurawiny 28.11.05, 22:37
        Zapomniałam dodać, że w ten sam sposób robię czerwoną borówkę. Też jest super.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka