Gość: paskudy
IP: *.murator.com.pl
16.01.06, 11:47
przewrotnie zatytuowałem wątek, ale zapraszam wszystkich do napisania, co
ostatnio - niestety - nasunęło im się na ząb.
ja skusiłem sie na kawałek (na szczęście, tylko kawalątek) bloku
czekoladowego ze sklepu. trzymałem w łapce, nasunęły się wspomnienia bloków
robionych z koleżanką w podstawówce... pierwszy kęs - paskuda!!! zalane
olejkiem rumowym... i w ogóle ble...