invicta1
12.06.06, 11:39
dzisiaj popołudniu robie chłodnik-mam koperek, szczypiorek, rzodkiewki, świeze
ogórki, botwinke, jajka i jogurt naturalny-własciwie tylko brac sie do roboty
i obiad w 15 minut gotowy, ale pomyslałam, ze może macie jakies fajne sposoby
na poprawienie lub urozmaicenie chłodnika, których nie znam
może zupełnie inne chłodniki robicie? lato przytszło, coraz wiecej młodych
warzyw na straganach-jedzmy takie pyszne lekkie rzeczy
będę wdzięczna za sugestie i porady
pozdrawiam słonecznie, bo cudowna dzisiaj pogoda