IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 21:57
jaką prostą sałatke zrobić męzowi, wraca ze stolicy, a może chłodnik, dodam,
że powrót nocny
Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: sałatka 03.07.06, 21:58
      piwo mu kup i cześć
      • Gość: kama Re: sałatka IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 22:09
        ale wróci zmęczony, a rano wyjeżdżamy, więc czym go ugościć?
    • Gość: kama Re: sałatka IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 22:10
      mąż to mąż , ale przywitać trzeba
      • invicta1 Re: sałatka 03.07.06, 22:17
        :) nie wiem co masz w lodówce
        może grecka mu zrób
        • Gość: Gocha22 Re: sałatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 22:23
          Tak,tak grecka to bardzo a nawet bardzo dobry pomysł :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka