Gość: kama IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 21:57 jaką prostą sałatke zrobić męzowi, wraca ze stolicy, a może chłodnik, dodam, że powrót nocny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kama Re: sałatka IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 22:09 ale wróci zmęczony, a rano wyjeżdżamy, więc czym go ugościć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: sałatka IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 03.07.06, 22:10 mąż to mąż , ale przywitać trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: sałatka 03.07.06, 22:17 :) nie wiem co masz w lodówce może grecka mu zrób Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gocha22 Re: sałatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 22:23 Tak,tak grecka to bardzo a nawet bardzo dobry pomysł :)) Odpowiedz Link Zgłoś