12.03.03, 20:17
Swego czasu zamrozilam golabki.I jak je teraz przyzadzic tzn byly obgotowane
i czy mam je calkowicie rozmrozic,czy od razu wsadzic do piekarnika i
postepowac jak za swiezyzny?
Obserwuj wątek
    • Gość: siwa Re: Mrozone IP: 217.20.193.* 12.03.03, 21:53
      moim zdaniem trzeba z nimi postepowac tak, jak by nie byly zamrozone. tylko
      trzeba je traktowac "wolnym ogniem", zeby sie powoli rozmrazaly. jak zostawisz
      do rozmrozenia i potem bedziesz probowala cos jeszcze z nimi robic, to moga
      sie najzwyczajniej w swiecie rozciapciac na niezbyt apetycznie wygladajaca
      mase.
      • Gość: kaska Re: Mrozone IP: *.tele2.pl 13.03.03, 15:23
        jak zamrozilam golabki, to dzien wczesniej przed podaniem wyjelam je z
        zamrazarki iw sadzilam do lodowki. Zrobilam swiezy sos z grzybow. Polalam
        rozmrozone golabki i odgrzalam po prostu. Oczywiscie byly lekko podlanem
        bulionem. Z reguly, jesli mam cos zamrozone - w sensie gotowe danie - to je
        wyjmuje dzien wczesniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka