czarna33 12.03.03, 20:17 Swego czasu zamrozilam golabki.I jak je teraz przyzadzic tzn byly obgotowane i czy mam je calkowicie rozmrozic,czy od razu wsadzic do piekarnika i postepowac jak za swiezyzny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: siwa Re: Mrozone IP: 217.20.193.* 12.03.03, 21:53 moim zdaniem trzeba z nimi postepowac tak, jak by nie byly zamrozone. tylko trzeba je traktowac "wolnym ogniem", zeby sie powoli rozmrazaly. jak zostawisz do rozmrozenia i potem bedziesz probowala cos jeszcze z nimi robic, to moga sie najzwyczajniej w swiecie rozciapciac na niezbyt apetycznie wygladajaca mase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaska Re: Mrozone IP: *.tele2.pl 13.03.03, 15:23 jak zamrozilam golabki, to dzien wczesniej przed podaniem wyjelam je z zamrazarki iw sadzilam do lodowki. Zrobilam swiezy sos z grzybow. Polalam rozmrozone golabki i odgrzalam po prostu. Oczywiscie byly lekko podlanem bulionem. Z reguly, jesli mam cos zamrozone - w sensie gotowe danie - to je wyjmuje dzien wczesniej. Odpowiedz Link Zgłoś