bea6
28.04.03, 15:17
Ja z czerstwego pieczywa robie gorące kanapki.
Biorę np. 4 kromki chleba lub bułki ( bułka według mnie jest
smaczniejsza).Każdą smaruję masłem z obu stron , następnie kładę
na dużej patelni.Układam po plasterku szynki lub innej wędliny ,
na to daję pokrojonego w plasterki ogórka kwaszonego, a
następnie żółty ser .Dekoruję ketchupem.Smażę pod przykryciem na
minimalnym ogniu około 10 minut( tak aby od spodu były lekko
zrumienione , a ser się rozstopił).Dodatków może być więcej ,
według uznania (np. jajko na twardo , pomidor, papryka itp.)
Naprawdę są smaczne.