marghe_72 Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:01 zóltka (4), cukier (100 - 150 g), wino marsala (6 łyżek) zóltka utrzeć z cukrem, dodać wino ucierac w kąpieli wodnej Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:21 non c'e' di che ps. grazie molte signora :D Odpowiedz Link Zgłoś