Dodaj do ulubionych

jak zrobic zabajone?

25.04.07, 11:57
proszę o przepis
dzięx
Obserwuj wątek
    • marghe_72 Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:01
      zóltka (4), cukier (100 - 150 g), wino marsala (6 łyżek)
      zóltka utrzeć z cukrem, dodać wino
      ucierac w kąpieli wodnej
      • paool Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:06
        grazie molto signiora
        • marghe_72 Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:21
          non c'e' di che

          ps. grazie molte signora :D
          • paool Re: jak zrobic zabajone? 25.04.07, 12:44
            ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka