Gość: (gość portalu) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.03, 03:28 czy sa na rynku jakies szczegolnie dobre rodzynki, ktore sa lepsze od innych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: May Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.06.03, 12:58 Ja uwielbiam królewskie, są bardzo duże,miękkie, ciemne i zdecydowanie słodsze od innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hippa Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: krtek:* / 192.168.0.* 22.06.03, 16:06 popieram, królewskie sa NAJ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: *.fasing.com.pl 24.06.03, 13:04 Weszłam na wątek nie wiedzieć czemu, bo ja rodzynek po porstu nie lubię. Już nawet rodzina i znajomi są sterroryzowani i nic z nimi nie produkują ;) Ale pozdrawiam wszystkich miłosników tychże bakali :) smacznego, beta Odpowiedz Link Zgłoś