Dodaj do ulubionych

...NAJLEPSZE RODZYNKI...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.03, 03:28
czy sa na rynku jakies szczegolnie dobre rodzynki, ktore sa lepsze od innych?
Obserwuj wątek
    • Gość: May Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.06.03, 12:58
      Ja uwielbiam królewskie, są bardzo duże,miękkie, ciemne i zdecydowanie słodsze
      od innych.
      • Gość: hippa Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: krtek:* / 192.168.0.* 22.06.03, 16:06
        popieram, królewskie sa NAJ :)
    • Gość: beta Re: ...NAJLEPSZE RODZYNKI... IP: *.fasing.com.pl 24.06.03, 13:04
      Weszłam na wątek nie wiedzieć czemu, bo ja rodzynek po porstu nie lubię. Już
      nawet rodzina i znajomi są sterroryzowani i nic z nimi nie produkują ;)
      Ale pozdrawiam wszystkich miłosników tychże bakali :)
      smacznego,
      beta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka