IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.07, 08:38
Czy ktoś wie gdzie w 3-mieście można kupić chipsy PRINGLES ?
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: Pringles IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.07, 09:55
      ja co prawda z wawki, ale sprawdź bomi(u nas w ciągłej sprzedaży) i
      tesco (bywają)
      • Gość: :-) Re: Pringles IP: *.era.pl 10.09.07, 11:12
        W Piotrze i Pawle
        • ba_nita Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci 10.09.07, 11:46
          sklepów, po drugie są w handlu prawie wszędzie.
          • Gość: chips Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.07, 07:30
            Nie ma Bomi czy Tesco ?
            • Gość: goldi Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci IP: *.merinet.pl 11.09.07, 18:48
              W Gdansku nie ma Piotra i Pawła,ale Pringles sa we wszystkich
              marketach nawet w małych sklepach bo sa oficjalnie dystrybuowane w
              Polsce przez notowaną na giełdzie spółę North Coast.Niestety tylko w
              4 smakach( w USA kilkanascie smakow podobnie w Niemczech).
              • Gość: chips Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.07, 17:33
                dzięki,znalazłem 6 smaków.IMHO najlepsze są Light z greckim
                serem,ale to rzecz gustu :)
                • ania_m66 Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci 13.09.07, 17:57
                  troche nie rozumiem zachwytu nad tym produktem. masowka tak samo jak wszystkie
                  inne, tylko "podrasowana" na exclusiv.
                  jedyne naprawde pyszne chipsy, imho oczywiscie, produkuje firma kettle. kettle
                  chips sa robione recznie i perfumowane naturalnymi skladnikami a nie chemia jak
                  wszystkie inne, w tym pringles. no i oczywiscie ani grama glutasoli i innych tym
                  podobnych wynalazkow
                  tak wygladaja www.kettlefoods.co.uk/site/HomePage.do?id=501.54
                  ale pewnie i tak w polsce nie mozna ich dostac. w niemczech tylko w niektorych
                  delikatesach sa
                  • Gość: jackk3 Re:Po pierwsze w Trójmieście nie ma tej sieci IP: *.abhsia.telus.net 14.09.07, 06:30
                    Kettle (czy typu 'Kettle') nie sa zle ale jadlem lepsze. Co prawda
                    cena czipsow jest wprost proporcjonlna do jakosci (osobiscie bardzo
                    rzadko je jadam wiec nie dotyczy mnie to).
                  • Gość: chips Pringles IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.07, 07:41
                    > troche nie rozumiem zachwytu nad tym produktem.

                    Nie było mowy o zachwycie,po prostu mi smakują i jak pisałem "o
                    gustach się nie dyskutuje"

                    kettle
                    > chips sa robione recznie

                    skąd ta informacja ?

                    pzdr
                    • Gość: ania_m Re: Pringles IP: *.pools.arcor-ip.net 14.09.07, 07:57
                      nie mowie, ze ty sie zachwycasz pringlesami, tylko ogolnie nie rozumiem zachwytu
                      nad nimi.
                      a informacje, ze kettle chips sa robione recznie znajdziesz na kazdym ich
                      opakowaniu. tylko najpierw musisz znalesc je w polsce.
                    • Gość: ania_m Re: Pringles IP: *.pools.arcor-ip.net 14.09.07, 20:50
                      wlasnie w karstadzie przeczytalam co dokladnie pisze na kazdym opakowaniu kettle
                      chips: "hand cooked"
                • Gość: chips pringles IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.07, 07:48
                  Poprawka,wczoraj policzyłem dokładnie jest 8 smaków,więc w
                  porównaniu z USA nie jest źle :)
                  • onthelake Re: pringles 14.09.07, 22:32
                    Nie jestem fanem chipsow i wlasciwie ich nie jem ale jedne do
                    ktorych mnie ciagnie to te,ktore daja w Panera Bread:zadnych
                    paskudztw po prostu ziemniaki i tluszcz i
                    sol.Pycha,przypominaja "prazynki",ktore pamietam znad morza w Polsce
                    wiele lat temu:pan je smazyl na oczach klientow.Nie wiem czy w
                    Polsce jest siec Panera Bread ale jesli ktos bedzie mial okazje to
                    sprobujcie.
    • Gość: chipsomanka Re: Pringles IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.07, 16:45
      w GDyni na OKSYWIU w SUOERSAMIE:* buzka
      • Gość: chips Re: Pringles IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.07, 08:17
        dzięki
        • Gość: Gość Re: Pringles IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.07, 06:46
          znalazłam nowy smak z oregano

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka