Dodaj do ulubionych

obgotowane grzybki

15.09.07, 08:46
dostałam od teściowej jakies 1/2kg oczyszczonych i wstepnie obgotowanych
grzybów. jadalnych :)

nigdy nie robiłam grzybów więc nie bardzo wiem co dalej z nimi robić.
smażyć? udusić do konca?
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re:Wysyłam na gazetową pocztę.nt 15.09.07, 09:28

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka