magdary 15.09.07, 08:46 dostałam od teściowej jakies 1/2kg oczyszczonych i wstepnie obgotowanych grzybów. jadalnych :) nigdy nie robiłam grzybów więc nie bardzo wiem co dalej z nimi robić. smażyć? udusić do konca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj