Gość: :-))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.03, 12:38 Wczoraj po raz pierwszy od dłuższego czasu (jakieś 7-8 lat) słuchałam płyty Kitaro - Kojiki. Niesamowita muzyka. Szkoda, że w Polsce płyty Kitaro są takie drogie (( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t.o.m.e.k Re: Kitaro 08.12.03, 13:30 > Wczoraj po raz pierwszy od dłuższego czasu (jakieś 7-8 lat) słuchałam płyty > Kitaro - Kojiki. Niesamowita muzyka. Szkoda, że w Polsce płyty Kitaro są > takie drogie (( Taaaaaak - Kojiki to jest to. Tez uwielbiam tę płytę. I polecam. A teraz właśnie słucham sobie Tangerine Dream "Stratosfear". Też świetne granie, choć zupełnie inne. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: Kitaro 08.12.03, 14:24 To chyba najlepsza plyta, na uwage zasluje jeszcze Silver Road 3 vol. Odpowiedz Link Zgłoś