04.04.07, 14:42
Hej,mam pytanko do zorientowanych i obytych;)
Jacy są Bułgarzy?
Obserwuj wątek
    • Gość: hh Re: bułgarzy IP: *.spray.net.pl 04.04.07, 17:39
      Byłąm rok temu - najmniej przyjazny "naród" - a jeżdziłam po całej Europie.
      Uśmiechu u nich nie uswiadczysz tylko spojrzenia "spode łba"
      • trypel Re: bułgarzy 04.04.07, 17:54
        Masz rację. Są bardzo do nas podobni.
    • Gość: PIOTR Re: bułgarzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 07:26
      Dziecko Bułgar i dziecko Polak to się zasadniczo niczym od siebie nie różnią,
      no chyba że płcią, to wtedy już normalnie tak jak u ludzi. Dorośli Bułgarzy
      natomiast mają po dwie pary czułek jedna wyrasta z głowy druga z ramion, mają
      zielona skórę pokrytą łuskami, biegają i wołają huhuhuhuhu. Tak wogóle to
      normalni, weseli ludzie, tylko cholera z tym wysysaniem szpiku mogli by tak nie
      przesadzać!!! Poza tym nie wiem gdzie się wybierasz ale ostrzegam, że w
      okolicach Primorska działają regularne bandy partyzanckie i argumenty, że wojna
      się już dawno skończyła do nich nie trafiają. Ale z hersztem idzie się dogadać
      i zbytnio nie łupią.
      • Gość: Ja Re: bułgarzy IP: *.spray.net.pl 06.04.07, 13:32
        Bułgarzy (oczywiście generalizując) są niesympatyczni i wiecznie
        naburmuszeni(szczególnie panie w sklepach)
        • trypel Re: bułgarzy 06.04.07, 15:49
          Czyli jak już napisałem- bardzo podobni do Polaków, najbardziej marudzącego i
          niezadowolonego narodu Europy :)
    • ingra Re: bułgarzy 15.05.07, 09:04
      Ale trzeba przyznać że Bułgarzy to przystojniaki;)
      • Gość: sympatico1 Re: bułgarzy IP: *.magma-net.pl 21.05.07, 10:02
        Może po prostu macie złe doświadczenia. Ja uważam , że Bułgarzy, przynajmniej ci
        z którymi miałem do czynienia byli dla mnie bardzo mili i uprzejmi...
        • Gość: Siwuus Re: bułgarzy IP: *.tsi.tychy.pl 24.05.07, 00:30
          Byłem w Bułgarii rok temu, w Sozopolu (piekna miejscowosc, wracam do niej znowu
          w tym roku) i moge tylko powiedziec, ze cięzko się z nimi dogdac bo większość
          nie zna angielskiego. Ci ktozy go znaja sa sympatyczni a Ci ktorzy nie , sa z
          reguly chamscy. czasami sa wyjatki i sa sympatyczni, ale to chyba dlatego ze
          chcieli mi cos sprzedac. Ogolnie polecam ten kraj bo mimo wszstko jest Bardzo
          tanio i sympatycznie, a pogoda i morze dopisuje!!!!
          • ingra Re: bułgarzy 28.06.07, 20:57
            Może brak zrozumienia odbierasz jako chamstwo?
    • Gość: kolme Re: bułgarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 08:13
      Zdecydowanie najmniej sympatyczni z całej Europy. Jeździłem wiele lat jako
      pilot, prywatnie też. Byłem tam ze 30 razy. Mam porównanie z resztą Europy.
      Wiecznie naburmuszeni, obrażeni i źli na ciebie, że zawracasz im głowę. A
      przecież pracują w usługach - żyją głównie z turystyki. I nie łudźcie się, że
      to, że weszli do Unii coś zmieni w ich mentalności. Na to trzeba kilkudziesięciu
      lat. Jedyne miejsca, gdzie przynajmniej starają się być inni, to góry -
      zwłaszcza nowy ośrodek Bansko. Tam nie było tradycji turystycznych z
      "demoludów", wszystko powstało od zera i chyba stąd ta zmiana, nie byli jeszcze
      zepsuci.
      • funkykitek Re: bułgarzy 24.05.07, 00:39
        No to chyba miałam szczęście, bo każdy z "gospodarzy" z którymi miałam do
        czynienia, był przesympatyczny, pomocny i uśmiechnięty.
        Dostawaliśmy od nich gratis wino, sirene, byliśmy zapraszani na rodzinne
        biesiady przy grillu. Mój mąż nie raz był w kropce, bo nie wiedział jak odmówić
        właścicielowi pensjonatu toastu "Flirtem" :)
        Nie wiem, od czego to zależy, my zawsze podchodzimy do wszystkich z uśmiechem i
        widać to do człowieka wraca.
        • ingra Re: bułgarzy 29.05.07, 18:04
          też uważam że to zależy od naszego podejścia, jak ktoś dla mnie jest niemiły to
          nie chce mi się za bardzo wysilać, myślę że ta sama zasada sprawdziła się w
          przypadku paru osób które wcześniej wyraziły swoją opinię
    • Gość: Loko Re: bułgarzy IP: *.centertel.pl 29.05.07, 21:15
      Bardzo mili ludzie. Nad morzem wielu pamięta jeszcze czasy komuny, kiedy
      przyjeżdzało tam bardzo dużo polaków. Robili z nami niezłe interesy i miło nas
      wspominają.
      A bułgarki to miłe kobiety, szkoda tylko że większość ma wąsy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka