Gość: poiu
IP: *.ssp.dialog.net.pl
27.12.07, 21:25
Jakiemuś dzieciakowi zabrakło pewnikiem clerasilu i ma problemy z tożsamością.
Proponuję małą zabawę; proszę wrzucić do wyszukiwarki tytuł wątku i po kolei otwierać kolejne wątki, ale w opcji 'wyświetl wszystkie'. Ten IP pojawia się pod przeróżnymi nickami , ale poziom zawsze jest ten sam. O ile w ogóle można tu mówić o jakimkolwiek poziomie.