Dodaj do ulubionych

IP: *.233.udn.pl

IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.12.07, 21:25
Jakiemuś dzieciakowi zabrakło pewnikiem clerasilu i ma problemy z tożsamością.
Proponuję małą zabawę; proszę wrzucić do wyszukiwarki tytuł wątku i po kolei otwierać kolejne wątki, ale w opcji 'wyświetl wszystkie'. Ten IP pojawia się pod przeróżnymi nickami , ale poziom zawsze jest ten sam. O ile w ogóle można tu mówić o jakimkolwiek poziomie.
Obserwuj wątek
    • Gość: zenon_5 Re: IP: *.233.udn.pl IP: *.ppp.tiscali.fr 28.12.07, 07:02
      A mowilem Hrabio,zrobmy to Ksiestwo Jeleniogorskie.Stalby dzis pod
      obora,gdzie jego miejsce.A tak mamy farbowanego kabana,ktory
      koniecznie chce sluzyc za dzika.Szkoda naboju.Najlepszego w Nowym
      Roku,Hrabio!
    • Gość: młody dziad Re: IP: *.233.udn.pl IP: *.anonymouse.org 28.12.07, 08:28
      Jeśli można tu mówić o niskim poziomie ,to tylko o waszym :-)
      • Gość: zenon-5 Re: IP: *.233.udn.pl IP: *.ppp.tiscali.fr 28.12.07, 09:02
        patrz poiu,teraz zalogowal sie na anonimus,nie daje za wygrana.Ale
        tak naprawde nie wiem ,co chce osiagnac.Chyba chce nas
        pod......,ok.zloze mu najpierw zyczenia Dobrego Nowego
        Roku.Zobaczymy co dalej??
        • Gość: poiu Re: IP: *.233.udn.pl IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.12.07, 19:59
          Wybacz, Miłościwy Xiążę, ale przerwę miałem maleńką:-(
          Nie jestem pewien, czy aby przy oborze miejsce dla takiego typa byłoby spokojne. Krówki, niebożęta, jeszczeby mleko zatrzymały. Szkoda bydlątek.
          Dosiego Roku, Miłościwy Xsiążę!
    • Gość: Cham z IP: *.233.u Re: IP: *.23.udn.pl 30.12.07, 19:27
      Szanowny Panie, IP: *.233.udn.pl jest adresem przyznawanym
      dynamicznie lub adresem bramy z której korzysta wielu internautów.
      Proponuję poszerzyć wiedzę w tym zakresie.
      Dosiego Roku
      • Gość: poiu Re: cham to cham, nieważne z jakim IP IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.12.07, 20:12
        Byc może masz, Kolego, rację. Nie przeczę, bo na tych "ajpi'ach" za bardzo się nie znam. Obyś miał rację. Natomiast wiedza w ty zakresie raczej przydatna mi nie będzie. Chociaż pewnikiem i nie zaszkodziłaby ;-)
        Zauważ jednak, proszę, że akurat ten IP pojawia sie przy wypowiedziach najbardziej prostackich, często - wulgarnych wręcz. Zawsze w tym samym stylu. Nie jestem specem od języka polskiego, ale wypowiedzi wyglądają mi na tą samą osobę.
        Natomiast z całą pewnością nie przypadkiem użył mojego nick'a. Nie jest zarejestrowany jako oficjalne konto, to fakt. Ale jest rozpoznawalny i odrobina przyzwoitośći wymaga, aby go nie nadużywać bez mojej wiedzy i - na moje konto (tu: w innym, tradycyjnym znaczeniu).
        Pozdrawiam i życzę Dosiego Roku!
        • Gość: diament Re: cham to cham IP: *.233.udn.pl 01.01.08, 14:41
          cham to ty i esbek.wystarczy cos ci w niesmak powiedziec i odrazu
          szuka cos na mnie w googlach.Ale ci sie nie udało.Pewnie siedziałeś
          w życiu na stołku i pierdziałes w niego.jesteś homoseksualny? bo cos
          mi sie tak wydaje .Jaśnie książe zenonie hahaha ,nie moge .naprwde
          jesteś LOLEK , <ROTFl>
          • zenon_5 Re: cham to cham 02.01.08, 18:05
            Gość portalu: diament napisał(a):

            > cham to ty i esbek.wystarczy cos ci w niesmak powiedziec i odrazu
            > szuka cos na mnie w googlach.Ale ci sie nie udało.Pewnie
            siedziałeś
            > w życiu na stołku i pierdziałes w niego.jesteś homoseksualny? bo
            cos
            > mi sie tak wydaje .Jaśnie książe zenonie hahaha ,nie moge .naprwde
            > jesteś LOLEK , <ROTFl>

            zakladajac ze poiu jest esbekiem,co zrobiles aby go zniszczyc?Opluc
            kazdy potrafi!
            W dawnych watkach,dyskutowalismy o tzw ksiestwie jeleniogorskim.
            Wymyslilismy sobie "tytuly"zeby bylo smiesznie,to byla dyskusja
            czysto internetowa.Niemniej zawsze jestem zdania,ze byle cham nie
            moze,o wszystkim mowic.Bo jest chamem,poprostu!Masz cos do niego,to
            napisz,masz odwage?Ja nie znam czlowieka,ale lubie zarty.Ale nie
            lubie,jak mi ktos wchodzi na glowe ze swoimi przemysleniami
            ANONIMOWO!
            • Gość: diament Re: cham to cham IP: *.233.udn.pl 02.01.08, 20:25
              jak dla ciebie i poia za niska dyskusja i kultura to po co ze mną
              dyskutujesz?
              • Gość: zenon-5 Re: cham to cham IP: *.ppp.tiscali.fr 02.01.08, 20:51
                ja z toba nie dyskutuje,ja cie ucze!!Zycie to najlepsza uczelnia!
                • Gość: kris 46 Re: cham to cham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 21:10
                  zenonie 5 kocham Cię :)
                  • Gość: zenon-5 Re: cham to cham IP: *.ppp.tiscali.fr 02.01.08, 21:13
                    Wstydz sie!Mnie sie nie kocha,mnie sie poprostu nie lubi:))))
                    • Gość: kris 46 Re: cham to cham IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.08, 02:04
                      więc niech szczezną idioci.....
                  • Gość: aluś Re: cham to cham IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.01.08, 08:05
                    a skąd znasz jego orientację?
                    On jest mój!
                    • Gość: zenon_5 Re: cham to cham IP: *.ppp.tiscali.fr 03.01.08, 12:35
                      Jednak jestem cham,zapomnialem Wam zlozyc zyczenia,ZDROWEGO I
                      SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
                      • Gość: aluś Re: cham to cham IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.01.08, 12:37
                        lubię brutali ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka