16.08.06, 13:38
Jak ustawić zakładki aby po kliknięciu na nie otwierały sie w nowym oknie bez
wyłączania bloga?
Obserwuj wątek
    • elwinga_waw Re: linki 16.08.06, 13:47
      O ile wiem, raczej się nie da. Bo w polu na adres wpisujesz po prostu adres,
      nie kod html, w którym dałoby się dodać 'target="blank"'. Ale przecież jest
      (przynajmniej w IE) prosta opcja otwarcia linka w nowym oknie - klikasz na
      niego, jednocześnie wciskając Enter... Lub prawy klawisz i "otwórz w nowym
      oknie"...
      • kp1985 Re: linki 16.08.06, 22:13
        Tu właściwie powinna być wielka prośba do adminów, by domyślnie zrobili atrybut target ustawiony na _blank. Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie i dla nas userów i dla odwiedzających.
        • ols Re: linki 16.08.06, 22:40
          Nasze zdanie o target="_blank" jest z grubsza zbieżne z tym, co pisze Bellois: skocz.pl/_blank
          Poza tym w więkoszości myszek jest środkowy klawisz, który służy do otwierania stron w nowej karcie. Klikanie prawym przyciskiem myszy na linku też czyni cuda.
      • quentiin Re: linki 16.08.06, 23:00
        elwinga_waw napisała:

        > Ale przecież jest przynajmniej w IE) prosta opcja otwarcia linka w nowym oknie

        Polecam Firefoxa i łechtaczkę myszki smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka