przekrojone_kiwi 22.01.07, 21:43 Osoba, z którą nie jestem w najlepszych układach zna moje hasło. Niszczy mi szkice notek - loguje sie do bloga. Jak zmienić jeszcze dziś???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xysztov Re: Musze zmienić hasło 22.01.07, 22:40 poczta, w kolumnie po lewej stronie "zmień swoje dane / hasło" chociaż w pierwszej kwadrze nie zawsze się to udaje. ale nie poddawaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 01:17 a to nie bardzo rozumiem. Czy ja napisałam coś na Adama Michnika? Nie napisałam negatywnych treści na Agorę S.A., nie było to moim zamiarem. Pojawił sie problem na moim blogu. Chciałam to wyjaśnić. O czy jest ten komentarz? Przecież wyrok nie w mojej sprawie.Musiałabym być stuknięta, żeby zakładać bloga tutaj i wypisywać na Agorę. Zresztą po co odpisuje, skoro komentarz anonimowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Musze zmienić hasło IP: *.tpnet.pl 23.01.07, 09:42 Słyszałaś kiedyś o sygnaturce? forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2451881.html Odpowiedz Link Zgłoś
przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 15:34 Nie, nie słyszałam o syrnaryrce. Poza tym nie bardzo chce mi sie wymieniać uwagi z kimś, kto przedstawia sie jako ośmiolatek i straszy. Odpowiedz Link Zgłoś
xysztov Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 16:32 nie wiem co palisz, ale mocne to jest. Odpowiedz Link Zgłoś
przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 24.01.07, 16:53 Ja nic nie palę. Mój mocny stosunek do rzeczywistości bierze się z mojej naturalnej wyobrażni. Natomiast trzeci tu piszący na pewno coś skręcił, bo twierdzi, że ma lat osiem i nie bardzo rozumiem co mi tu pisze o Adamie Michniku...Ostra jazda. Odpowiedz Link Zgłoś