Dodaj do ulubionych

Musze zmienić hasło

22.01.07, 21:43
Osoba, z którą nie jestem w najlepszych układach zna moje hasło. Niszczy mi
szkice notek - loguje sie do bloga. Jak zmienić jeszcze dziś????
Obserwuj wątek
    • xysztov Re: Musze zmienić hasło 22.01.07, 22:40
      poczta, w kolumnie po lewej stronie "zmień swoje dane / hasło"


      chociaż w pierwszej kwadrze nie zawsze się to udaje.
      ale nie poddawaj się.
    • t-800 Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 00:00
      konto.gazeta.pl
      • przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 01:17
        a to nie bardzo rozumiem. Czy ja napisałam coś na Adama Michnika? Nie napisałam
        negatywnych treści na Agorę S.A., nie było to moim zamiarem. Pojawił sie
        problem na moim blogu. Chciałam to wyjaśnić. O czy jest ten komentarz? Przecież
        wyrok nie w mojej sprawie.Musiałabym być stuknięta, żeby zakładać bloga tutaj i
        wypisywać na Agorę. Zresztą po co odpisuje, skoro komentarz anonimowy
        • Gość: T-800 Re: Musze zmienić hasło IP: *.tpnet.pl 23.01.07, 09:42
          Słyszałaś kiedyś o sygnaturce? wink

          forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2451881.html
          • przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 15:34
            Nie, nie słyszałam o syrnaryrce. Poza tym nie bardzo chce mi sie wymieniać
            uwagi z kimś, kto przedstawia sie jako ośmiolatek i straszy.
            • xysztov Re: Musze zmienić hasło 23.01.07, 16:32
              nie wiem co palisz, ale mocne to jest.
              • przekrojone_kiwi Re: Musze zmienić hasło 24.01.07, 16:53
                Ja nic nie palę. Mój mocny stosunek do rzeczywistości bierze się z mojej
                naturalnej wyobrażni.

                Natomiast trzeci tu piszący na pewno coś skręcił, bo twierdzi, że ma lat osiem
                i nie bardzo rozumiem co mi tu pisze o Adamie Michniku...Ostra jazda.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka