Dodaj do ulubionych

Skopiowałem CSS i mam problem...

04.01.09, 10:38
... bo nie mogę go edytować. W edytorze CSS ciągle widnieje stary CSS z
"firmowej" skórki. Czemu tak się dzieje? Czyściłem pamięć podręczną,
wylogowałem się i logowałem kilka razy i nic to nie daje.
Obserwuj wątek
    • edwardo_la_piesta I po problemie 04.01.09, 13:57
      Wystarczyło uważniej usunąć pamięć podręcznąwink Wszystko śmigasmile
      • heart_of_ice Re: I po problemie 03.02.09, 13:03
        To ja sie podlacze pod pytanie - jak usunac pamiec podreczna?smile

        Pauli
        --
        Morze jest w końcu, pod wieloma względami, tylko bardziej mokrą formą powietrza.
        [T.P]
        • irytek05 Re: I po problemie 04.02.09, 02:33
          Nie wiem jak się czyści pamięć podręczną, ale wiem, że od jakiegoś czasu trudno skopiować szablon z katalogów, tak aby od razu nowy kod zastąpił ten z bloxowych szablonów. Problem ten zgłaszają mi też osoby próbujące pobrać któryś z moich szablonów. Kopiują czasami po kilka razy bez skutku. Jedynym skutecznym sposobem jaki ja znam, to po skopiowaniu należy wylogować sie z konta i zamknąć przeglądarkę. Po powrocie wszystko jest na swoim miejscu.
          Chciałabym znać przyczynę oporu "materii" przy kopiowaniu kodu css.
          irytek05.blox.pl
          • ols Re: I po problemie 04.02.09, 02:38
            Jest tak właściwie od zawsze. Jest to spowodowane tym, że przeglądarki umieszczają CSS w pamięci podręcznej i rzadko go aktualizują - zwykle jest to stały element i skeszowanie go daje wyraźną oszczędność w czasie ładowania się strony.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka