edwardo_la_piesta 04.01.09, 10:38 ... bo nie mogę go edytować. W edytorze CSS ciągle widnieje stary CSS z "firmowej" skórki. Czemu tak się dzieje? Czyściłem pamięć podręczną, wylogowałem się i logowałem kilka razy i nic to nie daje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edwardo_la_piesta I po problemie 04.01.09, 13:57 Wystarczyło uważniej usunąć pamięć podręczną Wszystko śmiga Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: I po problemie 03.02.09, 13:03 To ja sie podlacze pod pytanie - jak usunac pamiec podreczna? Pauli -- Morze jest w końcu, pod wieloma względami, tylko bardziej mokrą formą powietrza. [T.P] Odpowiedz Link Zgłoś
irytek05 Re: I po problemie 04.02.09, 02:33 Nie wiem jak się czyści pamięć podręczną, ale wiem, że od jakiegoś czasu trudno skopiować szablon z katalogów, tak aby od razu nowy kod zastąpił ten z bloxowych szablonów. Problem ten zgłaszają mi też osoby próbujące pobrać któryś z moich szablonów. Kopiują czasami po kilka razy bez skutku. Jedynym skutecznym sposobem jaki ja znam, to po skopiowaniu należy wylogować sie z konta i zamknąć przeglądarkę. Po powrocie wszystko jest na swoim miejscu. Chciałabym znać przyczynę oporu "materii" przy kopiowaniu kodu css. irytek05.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ols Re: I po problemie 04.02.09, 02:38 Jest tak właściwie od zawsze. Jest to spowodowane tym, że przeglądarki umieszczają CSS w pamięci podręcznej i rzadko go aktualizują - zwykle jest to stały element i skeszowanie go daje wyraźną oszczędność w czasie ładowania się strony. Odpowiedz Link Zgłoś