Gość: maga77
IP: *.adsl.alicedsl.de
12.01.09, 13:21
jaki ten narod jest glupi, jeden odkryl luke w zabezpieczeniach, a reszta
spamuje i zapycha sobie skrzynki, a wszystko to w imie, aby pokazac, jaka
administracja jest glupia...czemu glupota nie boli?!!!