Dodaj do ulubionych

luka w zabezpieczeniach - spam

IP: *.adsl.alicedsl.de 12.01.09, 13:21
jaki ten narod jest glupi, jeden odkryl luke w zabezpieczeniach, a reszta
spamuje i zapycha sobie skrzynki, a wszystko to w imie, aby pokazac, jaka
administracja jest glupia...czemu glupota nie boli?!!!
Obserwuj wątek
    • faktoria01 Re: luka w zabezpieczeniach - spam 12.01.09, 14:42
      Mam ten sam problem, co autorka powyższego meila. Proszę powiadomić
      administrację, bo na skutek wysyłania meili poprzez adres ankieta@gazeta.pl moja
      oraz bardzo wielu inncyh osób skrzynka jest od kilku godzin zaspamowanasad
      • dagny14 Re: luka w zabezpieczeniach - spam 12.01.09, 15:52
        Zróbcie coś z tym,bo zasypanych spamem ludzi szlag trafi
    • ols Re: luka w zabezpieczeniach - spam 12.01.09, 18:25
      Rzeczywiście, to dosyć zastanawiające:
      - że ktoś, kto odkrył błąd postanowił powiadomić nas o nim wysyłając spam do wszystkich
      - że znalazło się sporo ludzi, którzy nie rozumieją, że odpowiadanie na spam zwiększa ilość spamu crying
      Dobry temat na jakieś badanie psychologii tłumu.

      Po pierwszych zgłoszeniach wyłączyliśmy możliwość wysyłania poczty w ten sposób. Niestety maile, które nie zostały dostarczone od razu jeszcze spływają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka