Dodaj do ulubionych

adres e-mail

IP: *.chello.pl 10.05.09, 10:00
Sorry, jeśli to prostackie pytanie, ale jak wstawić na bloga linka
po kliknięciu w którego będzie można do mnie napisać e-mail? Wiecie
chodzi o link w stylu "Napisz do mnie"

Tylko gdybym mógł prosić łopatologicznie i krok po kroku, bom
laik ;o)
Dziękuję z góry
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: adres e-mail 10.05.09, 12:48
      Tutaj:
      webmaster.helion.pl/kurshtml/odsylacz/odsylacz.htm
      znajdź paragraf "odsyłacze do poczty elektronicznej i FTP" - a to, czego się
      nauczysz, wstaw do pola na html.
      • Gość: 5 Re: adres e-mail IP: *.chello.pl 10.05.09, 22:07
        dzięki
      • Gość: ania Re: adres e-mail IP: *.aster.pl 11.05.09, 19:15
        dziękuję, mi też ta informacja bardzo pomogła smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka