Gość: 5
IP: *.chello.pl
10.05.09, 10:00
Sorry, jeśli to prostackie pytanie, ale jak wstawić na bloga linka
po kliknięciu w którego będzie można do mnie napisać e-mail? Wiecie
chodzi o link w stylu "Napisz do mnie"
Tylko gdybym mógł prosić łopatologicznie i krok po kroku, bom
laik ;o)
Dziękuję z góry