elowik
26.05.10, 07:14
witam,
mam problem od jakis 2-3 tygodni z 2,5 letnia corka,
usypialam coreczke zawsze i kladlam do lozeczka, poniewaz nasze
lozko jest w tym samym pokoju co jej, jak byla duzo mlodsza bylo mi
latwiej ja karmic cycem, teraz biore ja do naszego lozka, poniewaz
jestem juz zmeczona zarwanymi nocami, przychodzi do naszego lozka
roznie, czasem o 23, a czasem dopiero o 2 w nocy
ale na czym problem... corka boi sie usypiac po ciemku, czasem kiedy
sie obudzi w nocy tez sie boi, np dzis miala ze strachu odruch
wymiotny, dopiero jak zapalilismy lampke to zasnela, ale my
niebardzo umiemy zasypiac przy lampce, co zrobic?