xsenia.pl
17.09.10, 10:33
czesc wszystkim mamusiom.mam pytanie jakie macie sposoby na usypianie swoich dzieci.u mnie jest taki8 problem ze coreczka ma 1,8 i wiekszosc czasu byla usypiana w wozku.za zaden sposob nie chce sie polozyc do łozeczka.staram sie ja od kolysania oduczyc ale w zaden sposob mi tpo nie wychodzi, wiwm ze to moja wina ale co ja teraz moge zrobic.corka chodzi po calym mieszkaniu i ciagnie nas za palec zebysmy szli sie z nia bawic i ani w glowie jej spanie. w gre wchodzi u niej jeszcze bujanie na hustawce ale to przeciez tez nie jest rozwiazanie.prosze was drogie Mamusiejak mozna rozwiazac ten problem.dziekuje za wszystkie wypowiedzi.