Dodaj do ulubionych

Problem u trzylatka

21.01.08, 22:35
Witam, mój synek 25 stycznia skończy 3latka. Chodzi do przedszkola,
wspaniale się rozwija , uwielbia liczyć , słuchac jak mu czytam,
bawic się w wymyslone zabawy... Jednak od jakiegos czasu zauważyłam,
że jakby odreagowuje , prawdopodobnie przedszkole, biciem, zdarza mu
sie to przeważnie w towarzystwie kuzyna , gdy on mu przeszkadza w
zabawie , potem odrazu przeprasza i głaszcze ale po jakimś czasie
sytuacja sie powtarza. Zwracam mu spokojnie uwage , nie krzycze ,
mówie stanowczym głosem, zdarza mu się i mnie uderzyc , wtedy
kucam i z nim rozmawiam, jest mu przykro i przeprasza ... po jakims
czasie znów do tego dochodzi... co mogłabym jeszcze zrobić , żeby mu
pomóc pozbyc sie negatywnych emocjii, jest mi przykro gdy uderza,
nie chce żeby ktos widząc go tylko w takiej sytuacji źle go ocenił i
przedewszystki nie chce żeby bił innych , to wspaniały chłopiec ale
ma problem biciem innych .... dodam że w przedszkolu to sie nie
zdarza...
Jakby mogła mi Pani doradzic co mogłabym zrobic byłabym wdzięczna.
pozdrawiam
Gojdek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka