amonavis
15.03.10, 14:53
Dzisiejsza GW doniosa, ze amerykanie walizkami, setkami walizek, wozili
i ciagle waza, mld dolarow do Iraku.
Mam nadzieje, ze ten ktos, kto tu zalozyl watek na temat "czy to jest
prawda, ze amerykanie eksploatuja rope w Iraku (oczywiscie dla siebie,
tak to on myslal), teraz dowie sie prawdy i wreszcie nie bedzie mial
watpliwosc. Uwierzy ostatecznie, ze amerykanie od zarania swoich
dziejow stale i bez konca rozdaja wszystko co moga, byle tylko czynic
dobrze, co jest tez zgodne z cala filmografia hollywodu.
Ciesze sie, ze moge wreszcie to udowodnic.
A autor postu pewno sie teraz zawstydzi, cz ego mu zycze