Dodaj do ulubionych

Prawda o inwestowaniu usa-Irak

15.03.10, 14:53
Dzisiejsza GW doniosa, ze amerykanie walizkami, setkami walizek, wozili
i ciagle waza, mld dolarow do Iraku.
Mam nadzieje, ze ten ktos, kto tu zalozyl watek na temat "czy to jest
prawda, ze amerykanie eksploatuja rope w Iraku (oczywiscie dla siebie,
tak to on myslal), teraz dowie sie prawdy i wreszcie nie bedzie mial
watpliwosc. Uwierzy ostatecznie, ze amerykanie od zarania swoich
dziejow stale i bez konca rozdaja wszystko co moga, byle tylko czynic
dobrze, co jest tez zgodne z cala filmografia hollywodu.
Ciesze sie, ze moge wreszcie to udowodnic.
A autor postu pewno sie teraz zawstydzi, cz ego mu zycze
Obserwuj wątek
    • obrotowy Re: Prawda o inwestowaniu usa-Irak 15.03.10, 15:06
      amonavis napisał:

      > Ciesze sie, ze moge wreszcie to udowodnic.

      - to jak mozesz, to udowadniaj :)
      czekamy.
      • misterpee Re: Bida az piszczy, ale wywoza 15.03.10, 15:19
        amonawis znowu cyganie po zydowsku. Amerykanie nic nie wywoza, bo sa
        na bezrobotnym, albo z trudnoscia wiaza koniec z konce. To
        Korporacje i Starsi i Madrzejsi wywoza walizkami co sie da na koszt
        podatnika Amerykanskiego. A co do rozdawania - najwieksze zyski dla
        USA przyniosly wojny i bankwe szwindle. Po kzdej filantropi Sorosow
        i innych bankierow nastepuje okres intensywnego rabunku. Amonawis ma
        dobre pojecie co pisze i wie ze klamie.
        • elka-sulzer Re: amonie 16.03.10, 11:28
          piszesz:
          Dzisiejsza GW doniosa, ze amerykanie walizkami, setkami walizek,
          wozili i ciagle waza, mld dolarow do Iraku.


          Jedyni ludzie, ktorzy moga wywozic pieniadze "walizkami" nie
          zaliczaja sie do przecietnych Amerykanow. Gdybym ja chciala wywiesc
          wiecej niz 10 tys. gdziekolwiek musialabym sie liczyc z
          przykrosciami typu aresztowanie itd. w razie wpadki. Takie jest
          prawo. Prawo to jednak nie obejmuje roznych geszefciarzy smarujacych
          elity rzadzace. Dla nich prawo jest do obejscia.
          • amonavis A ja juz bylem taki pewny, ze kazdy amerykanin 17.03.10, 03:05
            moze wywiezc z hameryki do Iraku tyle dolarow ile Irakowi trzeba.
            No coz, widac, ze nie zawsze musze miec racje.
            Ale musze przyznac sie jeszcze do drugiego bledu (chyba, ze w
            artukule a ktorym wspominalem jest jednak blad!). Otoz, kiedy
            jeszcze raz go przeczytalem to zobaczylem straszna rzecz. W nim
            pisza, ze to z Iraku wywoza (boze wybacz) amerykanie walizkami mld.
            dolarow. Jedyna nadzieja, ze artykul napisal jakis zyd (zydzi sa
            wszedzie i oni sa zrodlem wszelkiego zla, wiecie pewno o tym)
            A teraz prosze za mna trafic!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka