Dodaj do ulubionych

Piątek Czynastego

13.04.12, 09:01
Zachowajcie czujność!

https://2.bp.blogspot.com/-UjZYJlQcZ04/TdG2f_mN2PI/AAAAAAAAAgc/0nSTp6EaTm0/s1600/catsanddogs.jpg
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Piątek Czynastego 13.04.12, 09:31
      Czyż to dzisiejszy lubijat się skrada tak ścichapęk?

Nie ma się po co tak czaić >

https://theowlerychronicles.files.wordpress.com/2011/03/8374good-aries-posters.jpg

Wszystkim BARANOM, a temu spod "13" - w szczególności -

zdrowia, szczęścia, pomyślności!
    • gat45 Naszym Panom Baranom 13.04.12, 13:58
      z okazji urodzin oraz Dzidzi Bojowej z okazji otrzymania zaświadczenia o mądrości

HURAAAAAAAA! Niech ŻYJOM !!!!!!!
      ... i niech nam pyszne poczęstunki STAWIAJOM !!!!!!!!
        • magdolot Re: Piątek Czynastego 22.05.20, 16:03
          Obudziłam się dzisiaj mieląc słowo " żężąbrrr". Ssssmaczne, zalatujące patyną. Pogmerałam i wygmerałam z pamięci francuski imbir i pisownię "jengibre". Wypiłam kawę, zajrzałam do słownika i otkryłam, że Andaluzja wnika we mnię podskórnie, bo frącuski żężąbr się pisze gingembre, a jengibre jess imbirem hiszpańskim i ni chuja any fucking idea we całem mojem mózgu jak się należy przeczytać tego skurwysyna. Przypomniałam ja sobie, że we Ponsie bez donsów można sobie wyklikać i mówio. To lu. Zaaplikowałam sobie po drodze ze czy żężąbry s czystego zagapienia i rzążąc żężąbrem dotarłam do henhibra. Z akcętem na hi, co mnię się w sumie podoba. I do konsta-ta-ta-ta-tacji, że Andaluzja wnika we mnie trochę dziwnie. Ale to po prostu piatek czynastego!

Potem przyszed Holender i zaczął nam pierdolić, że zamierza utłuc kasę na bzyczkach we własnej ojczyźnie z głębokimi kieszeniami, gdysz Andaluzja ma płytkie i jest za cienka w uszach. Bzyczki we formie broszek, co je ffffszystkie Holendry bendom nosiły na klacie i bzyczki im bendom bzyczały jak się do kogoś zbliżo na odległość metra. Poprzednim amuletem bogactwa pierdolniętego Holendra była idea sprzedawania nieruchomości za pomocą drona. Andaluzyjskich nieruchomości tłustym zagraniczniakom. Z drona, aby się nie musiały pofatygować by je obejrzeć, ino by one przyjeżdżały od razu s kasom je z marszu kupować. Po każdym takim pomyśle pierdolnięty Holender z pewnością coś zyskuje pod względem osobistym. Nawet w cholerny upał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka