zapijaczony_ryj Re: Ave Ryju :) 14.04.12, 17:12 ave.duce napisała: > ThnX & pozdr00Fka. Coraz bardziej kumata się robi i już reaguje na poszczególne osoby. I tak się paCZy tymi wielkimi oczami ... Odpowiedz Link