14.04.12, 11:41
@
Obserwuj wątek
    • ave.duce Ave Ryju :) 14.04.12, 11:50
      ThnX & pozdr00Fka.
      • zapijaczony_ryj Re: Ave Ryju :) 14.04.12, 17:12
        ave.duce napisała:

        > ThnX & pozdr00Fka.

        Coraz bardziej kumata się robi i już reaguje na poszczególne osoby.
        I tak się paCZy tymi wielkimi oczami ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka