30.09.18, 09:30
- czas, żeby zniknęły z oczu genetycznym patRYJotom!
Naród vel Suweren nie może być narażony na pingwinie bezeceństwa!

Homoseksualna para pingwinów postanowiła przysposobić sobie obce dziecko.

Gwoli uzupełnienia:

natemat.pl/18369,badania-o-szokujacych-zachowaniach-pingwinow-czekaly-na-ujawnienie-100-lat-te-ptaki-sa-podobne-do-ludzi
Do tanga trzeba trojga (jak stwierdził swego czasu Edgar Peron czyli Gosio..).

biblioteczka-apteczka.pl/wp-content/uploads/2016/03/IMG_6009.jpg
Obserwuj wątek
    • behemot17-13 Re: Pingwiny 30.09.18, 11:15
      Takie tam przykłady są po prostu wynaturzeniem nieakceptowalnym przez suwerena. Suweren, człowiek wykształcony, umiejący się posługiwać widelcem, potrafiący g... zamienić w złoto i przede wszystkim i ponad wszystko, za c...nie ma odwagi wszem i wobec przyznać, że jest bolszewikiem z leciutką dozą samokrytyki.
    • trusiaa Re: Pingwiny 30.09.18, 12:35
      Pozwolę sobie na zilustrowanie powyższej informacji - tu sytuacja jest nieco bardziej zagmatwana, gdyż trzech pingwinich kawalerów (przyjaciół/kolegów/...?) adoptuje pingwinie dziecko i odtąd ta czwórka tworzy rodzinę zastępczą.

• magdolot Re: Pingwiny 30.09.18, 15:03
      Ta dyskusja dowodzi niezbicie, że to księża powinni mieć ksywkę "pingwiny", a nie bidne zakonnice.

A jak jeszcze raz usłyszę określenie "prawo naturalne" to nie tylko popękam ze śmiechu, ale chyba zrobię coś gorszego jeszcze?

P.S. Odkąd wyczytałam, że przed klechami trza chować przede wszystkim chłopczyków [statystyki molestowania] zadziwiają mnie mamy unoszące się dumą nad synkiem ministrantem lub marzące o takiej pięknej komeżce dla synka. Zrozumiałam natomiast dlaczego tylko chłopcy mogą być ministrantami.

P.P.S. Homoseksualne pingwiny porywają dzieciaki by je adoptować, a co robią homoseksualne klechy? Molestują dzieciaki, nie ponoszą odpowiedzialności za to i na dodatek całą obrzydliwą zakłamaną gębą zwalają winę i szczują na normalnych cywilnych homoseksualistów. A Bóg widzi tę sodomkę z gomorką i nie grzmi?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka