05.06.21, 00:00
Policji wątek się należy. Jak psu buda.
Narpief miau się nazywać "Archiwum psiego fstydu", ale po namyśle postanowiłam nie obrażać przyzwoitych psuf.

Dziś przeleciałam pobieżnie lead tekstu o bidnych dyskryminowanych nieszczepionych policjantach i wzbudził on we mnie on jeno pytanie, czy szczucie na ludzi nieszczepionych psuf figuruje w Kodeksie Karnym...
Psiarnia zaliczyła cofkę o ćwierćwiecze i tak się o niej wyrażać będę, aż mi nie udowodni, że znowu jest Policją. Howgh.
W odpowiednim nastroju trafiłam na Oko Press spis co bardziej kretyńskich dokonań Psiarni w ostatnich latach:

oko.press/33-sytuacje-w-ktorych-polska-policja-sie-osmiesza/
W trakcie lektury [ nr.10 Monty Python na Zakroczymskiej] postanowiłam, że prędzej czy później wylegnę na ulicę z transparentem o treści:
TRZYMAM TRANSPARENT, KTÓRY MOŻE KOGOŚ OBRAŻAĆ.
I jusz se oszcze zemby na ewentualną dyskusję.

Pod tekstem Oko jest linczor do głosowania, serdecznie zapraszam do głosowania na najbardziej spektakularną akcję Psiarni:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXthONhfpOQr26dwcC6gPZ-qCck5TM82o4DIOjTUY_V_SaQA/viewform
Póki co w cuglach prowadzi Babcia Kasia robiąca zakupy z obstawą 7 sztuk Psiarni na wypadek, gdyby znuf chciała kogoś okropnie "uszczypać".
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Psiarnia 05.06.21, 08:22
      Mój typ:

https://lh4.googleusercontent.com/8GyyIMPPEd-wfl9M-M7q4ZbMRB2N6obVT2ZvAsBstDe8-nlMZr4CP5Dhr6h14dfEKetGfU_ofkW5oXW7KuS2PcIkHzkfXcjOyvMulzIm_d2y9WwvmGEMUsPFxj2jloBsFg=w260

Funkcjonariusze policji na koniach w Szczecinie musieli się przebrać za anioły – założyli białe wdzianka, przypięto im wielkie skrzydła i w takim stroju wzięli udział w Orszaku Trzech Króli w styczniu 2017 r. „Cała policja czuje się tym ośmieszona” pisał Newsweek. Temat rozbawił mocno Polaków. tiny.pl/rvnf5

Na razie ma +/- 32%

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka