31.01.10, 21:15
niedługo mam urodziny u nas na każdej imprezie jest alkohol, czy moge go nie
padać? ja nie pije ale nie wiem jak sie reszta gości zachowa
Obserwuj wątek
    • baszi Re: witam 31.01.10, 21:26
      jeśli masz jakikolwiek powód żeby nie podawać alkoholu ja nie widzę problemu,
      twój dom, twoje mieszkanie i masz prawo decydować o formie uroczystości, tym
      bardziej, że to Twoje święto. gościom, którym się to nie podoba niech nie
      przychodzą, jeśli ktoś nie umie uszanować Twojej woli w twoim królestwie to do
      widzenia, należałoby jednak przy zapraszaniu gości poinformować, że impreza
      będzie bezalkoholowa i poprosić o dostosowanie się.
    • joshima Re: witam 01.02.10, 00:36
      Jak się brzydko zachowają to ich więcej nie zaprosisz, bo będzie to jasne po co
      przychodzą. Nie dla Ciebie tylko dla alkoholu ;)
    • sheer.chance Re: witam 01.02.10, 00:42
      Nie wiesz, jak sie twoi goscie zachowuja na trzezwo? lol

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka