25cz Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:05 Dawno już upadł mit, że Jarosław to Napoleon, ale okazało się, że jest rasowym celebrytą.Jeśli chce pokonać PO i Tuska, to ględzeniem tego nie osiągnie.Niech weżmie przykład z Dody i na najbliższą konwencje PiS, wkroczy w niedopiętych spodniach bez majtek.Na sam widok, Jolka dostanie orgazmu. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 kiedyś niewiedziałem co to nienawiść! 09.01.09, 09:05 Teraz wiem .To uczucie jakie żywię do tych bliźniaczych wałów to jest to! Odpowiedz Link Zgłoś
bab4 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:09 Olać kaczora. Nie chce sie ruszyć to niech siedzi w domu z kotem i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10 Red.Skowroński uległ Paranoi i Schizo...???:) Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierzw2 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10 Krzysiu, co się z tobą stało? Podziwiałem cię od dziesięcioleci w TV twoje bezkompromisowe wywiady, to "dociskanie" rozmówców do ściany... i co? Nagle straciłeś wigor, gdzie twoja drapieżność, a gdzie etyka dziennikarska? Ktoś cię "przekłuł" szpileczką... Odpowiedz Link Zgłoś
goodmood Jedzie Klenczon Skowroński 09.01.09, 09:30 "Krzysiowi pot spływa z czoła i - najgorze - nic nie woła..." Jako pierwszy z tych kenczonów Kaczorów (co na klęczkach z nimi wywiady robili) zniknął tzw. redaktor Mądraliński. Wycofał się - albo dyr. Pipka jako po pierwszym wodę po nim spuścił. Karnowski - niezły dziennikarz choć lizus Prezesa (cocksucker?) - wciąż manifestuje w Sygnałach wierność PiSuarowi... Nie wiem, co Prezes miał przeciw Ślubowskiemu - on by się chętnie przyłączył, przysrywa tylko rozmówcom spoza PiSuaru. Ale Krzyś - miglanc, taki Barecki PiSu - krzyżem by padł, aby go tylko pozostawić na czele trójki, która do cna rozłozył. Co za ohyda wśród dziennikarzy. Za PRL tego nie było, jak ktoś był lizus czy ssacz - reszta ręki mu nie podawała, a i ci, którym się podlizywał nim gardzili. Z publoicznych mediów taki gnój trzeba chocby widłami wywalić. A potem zrobić dezynfekcję... Albo rybka, albo Pipka. Jak się tego nie zrobi - odrosną jak chwasty... Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10 Przecież już o tym pisaliście, parę miesięcy temu. Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss wybiorcza atakuje Skowronskiego 09.01.09, 09:12 Az dwojka pismakow musi atakowac... Skowronskiego. To przeciez juz ostatni z ekipy Czabanskiego. Trzeba wiec mu poszkodzic. Nie jest wazne jaki poziom wywiadow, jacy ludzie, wazne, ze nie reagowal gdy Kaczynski krytykowal media. Kazdy przeciez widzi, ze media sa (a szczegolnie wybiorcza !) nadzwyczajnie obiektywne i PiS nie musi wciaz przypominac o dziwnie "wybiorczym" traktowaniu PO i PiS-u. Kolejne zadanie wykonane, pismacy z wybiorczej czujnie reaguja, a o obiektywnych ocenach PO i PiS-u napisza pewnie pozniej... kiedys.. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 yanuss, ty nędzny, zakompleksiny komuchu.. 09.01.09, 09:24 Gdyby taka sytuacja by dotyczyła Kogos z PO czy PSL, to pierwszy byś darł ryja w 'swietym" oburzeniu! Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss Re: yanuss, ty nędzny, zakompleksiny komuchu.. 09.01.09, 12:06 Zawsze mnie zdumiewa skretynienie i ograniczenie, moze to po prostu zwykle gowniarstwo, niektorych piszacych na forum wybiorczej. Nigdzie nie ma az tak durnych i chorych tekstow, czytanie ze zrozumieniem jest, jak widac, zbyt trudne. Moze to szkola, moze to geny..na leczenie jest za pozno.. Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend dla prezesa pis obiektywizm jest wtedy 09.01.09, 09:13 gdy pis jest co najmniej tak samo "chwalony" jak PO, a moze nawet bardziej, bo to przeca maja checi dobre. prezesie drogi, nie jestes zadnym genialnym strategiem, co najwyżej miernym planistą, otoczonym przez garstke zeszmaconych klakierow. zeby to zauwazyc, naprawde nie trzeba być przepuszczonym przez "reżimowe" media. Ale prezes-paranoik, przeswiadczony jest o wlasnej nieomylnosci, stąd bezustanne zarzucanie stronniczości. Panie, wypowiedz sie pan o bezstronnosci czebola medialnego Rydzyka, skoro doszukujesz sie wokol winnych. Odpowiedz Link Zgłoś
wm.fin Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:16 potrzebowal ktos jeszcze dowodu na dyspozycyjność ekipy?? Dal Pan Skowroński, szkoda nawet Go ceniłem. Odpowiedz Link Zgłoś
jkal w przeciwieństwie do Tusku,który sylwetka wysPOrto 09.01.09, 09:27 wysPOrtowaną prezentuje na stokach Dolomitów Odpowiedz Link Zgłoś
sharn.1 Dlaczego,Ziobro,Kaczynski,Kurski, nie przyznają .. 09.01.09, 09:28 sie do swojej orientacji seksualnej/ mamy XXI wiek, nie badżcie tacy pruderyjni,panowie{panie?} !!! Odpowiedz Link Zgłoś
goy68 Dlaczego,Ziobro,Kaczynski,Kurski, nie przyznją.. 09.01.09, 09:29 sharn.1 napisał: > sie do swojej orientacji seksualnej/ mamy XXI wiek, nie badżcie tacy > pruderyjni,panowie{panie?} !!! krygują sie... Odpowiedz Link Zgłoś
saq pier***lenie 09.01.09, 09:25 jeśli mowa o prezesach/dyrektorach/itp programów radiowych, to dla mnie akturat p. Skowroński jest osobą na odpowiednim miejscu. Muzycznie się nie wtrąca, publicystycznie, trójka także dobrze stoi na nogach. Trójka za tej prezesury z powrotem stanęła na nogi. Rozwój i strategia jest przemyślana a trójkę chwalą (także konkurencja, w tym tok fm). Nie rozumiem tych zarzutów kompletnie. moim zdaniem w tym wypadku klucz partyjny nie miał miejsca a trójce po prostu trafił się dobry dyrektor. łączenie tego z dyspozycyjnością wobec PISu jest w ogóle nie na miejscu - wystarczy posłuchać rozmów z politykami/dziennikarzami aby się o tym przekonać. kto pisze takie głupie artykuły? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: pier***lenie 09.01.09, 14:57 saq napisał: > Nie rozumiem tych zarzutów kompletnie. Spróbuję Ci wytłumaczyć: Zarzut polega na tym, że do polityka (w tym wypadku - i w ogóle jako jedyny polityk - jest to J.Kaczyński) dziennikarz jeździ DO DOMU w przeddzień wyemitowania wywiadu na antenie, przedstawia pytania, p. Kaczyński decyduje, które pytania wolno mu zadać, przygotowuje odpowiedzi i dopiero wywiad jest nagrywany. Następnego dnia ten "podrasowany" wywiad słychać z anteny, dodatkowo - bez informacji, że wywiad nie jest na żywo, a poprawiany przez polityka. Kiedyś do p. Kaczyńskiego jeździli z pr.I, ostatnio - odmówili i pojechał p. Skowroński z pr.III. Zdecydowana większość ludzi uważa takie "wybiórcze" traktowanie polityków (innym się może zdarzyć zbłaźnić na antenie ad hoc, panu Kaczyńskiemu - nigdy, bo ewentualne zbłaźnienia zostaną naprawione wcześniej) za nieuczciwe. > moim zdaniem w tym wypadku > klucz partyjny nie miał miejsca Owszem, miał - zaszłość jeszcze z czasów, gdy PiS z przystawkami niepodzielnie rządził PR i TVP > a trójce po prostu trafił się dobry > dyrektor. Czyżby? Wolno Ci mieć takie zdanie, ale jest ono raczej odosobnione... > ułączenie tego z dyspozycyjnością wobec PISu jest w ogóle > nie na miejscu - wystarczy posłuchać rozmów z > politykami/dziennikarzami aby się o tym przekonać. Rzeczywiście, można się przekonać: wszyscy politycy ryzykują, że im się przydarzy jakieś potknięcie "na żywo", tylko jeden p. Kaczyński ma ten problem z głowy... > kto pisze takie głupie artykuły? Co do artykułu - nie mam zastrzeżeń. Gorzej - z niektórymi autorami postów (nie wytykając palcem...) Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:25 Skowroński udowodnił, że jest wyjątkowym włazidupkiem bez jakiejkolwiek klasy. Co prawda nie robił tego za darmo, płacono mu dużo.Tacy Skowrońscy powinni raz na zawsze zniknąć, podobnie jak i ci którym wchodzili w tyłek. Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Pogadanki dla Narodu 09.01.09, 09:27 Od kiedy pis spacyfikował media publiczne, w tym radio - sytuacja do złudzenia zaczęła przypominać relacje w komunistycznym radiokomitecie. Traktowanie słuchaczy czy widzów przez polityków, reprezentujących "przewodnią siłę narodu" wiało protekcjonalizmem i obłudą. Zawsze nagranie i montaż było, jest i będzie znacznie droższym produktem, niż żywy program. Ale nie chodzi nawet o koszty, tylko pewną praktykę - otóż od ponad roku media publiczne nie są w stanie przedstawić programu rządu, ponieważ skoncentrowały się na pokazywaniu krytyków tegoż. Zatem złamały ustawę, która nakazuje im w programach edukować ludzi, a nie przedstawiać jednostronny obraz świata. Kaczyński zachowuje się w mediach jak dyktator, który stawia warunki, ma pogadanki dla Narodu i w nich opluwa rząd, przedstawia swoje "poglądy" i protekcjonalnie podbechtuje swój więdnący elektorat. Gdyby to robił w prywatnej stacji i za swoje pieniądze, to ok. Ale dlaczego za moje? Czy zatem ktoś jeszcze ma czelnośc twierdzić, że takie spectraktowanie polityka tylko jednej partii nie jest dowodem o upolitycznieniu do granic przyzwoitości mediów publicznych??? Proszę pana Pipkę, żeby nie traktował już nigdy w szczególny sposób żadnego polityka, żeby nie dawał mu w regularnym prezencie czasu antenowego i to bez względu na opcję, jaką reprezentuje. Pan skowroński natomiast może już wstać z kolan, otrzepać spodenki i zastanowić się, co dalej robić ze swoim życiem zawodowym, które na własne życzenie ubabrał. Odpowiedz Link Zgłoś
ml73 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:29 Poszoł woon kaczy pomiocie, bolszewiku !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jojo148 Prawi i Sprawiedliwi w "Trójce" 09.01.09, 09:32 Dla "Trójki" i PiS-owca Krzysztofa Skowrońskiego są równi i równiejsi. Jeśli jest się Prawym i Sprawiedliwym,jak szef Trójki, K.Skowroński, można mieć specjalne traktowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
dedalus1 Kiedy zajmiecie się zwolnieniami w Gazecie? 09.01.09, 09:40 Zwalniają młodych i starych zasłużonych. Innych wysyłaja na emeryturę...ale o tym cisza, bo trzeba walczyć z PiSem, Kaczyńskimi, Radiem i Telewizją Publiczną. Czy Michnik też jest zwolniony? Odpowiedz Link Zgłoś
goy68 Skowroński, do nogi piesku ,Jareczek wzywa! 09.01.09, 09:43 A Skowronski z wywalonym ozorem, posłusznie aaauuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
d.maskator Re: Kiedy zajmiecie się zwolnieniami w Gazecie? 09.01.09, 09:43 > Zwalniają młodych i starych zasłużonych. Innych wysyłaja na > emeryturę... W dodatku ... wcześniejszą. Niesprawiedliwą społeczno-ekonomicznie i niepoprawną politycznie ;-PPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
hno3 Jak sobie PiS-aki wyobrażacie "ciężkie" pytanie JK 09.01.09, 09:42 w takich warunkach ? Skowroński poprostu jest dyspozycyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
janostrzyca Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 09:44 Kiedyś szanowałem i lubiłem Trójkę. Teraz ją olewam i tylko czasem włączam, że by sprawdzić czy nadal uprawiają tam pro pisowskie dziennikarskie kurestwo. Uprawiają nadal. Powodzenia. Prostytucja na dłuższą metę nie popłaca. Odpowiedz Link Zgłoś
somatico Re: Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 11:20 No tak, a savoir vivre w Twoim mniemaniu to pewnie jakaś odmiana golonki Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 15:03 janostrzyca napisał: > Kiedyś szanowałem i lubiłem Trójkę. Teraz ją olewam i tylko czasem > włączam, że by sprawdzić czy nadal uprawiają tam pro pisowskie > dziennikarskie kurestwo. Uprawiają nadal. Powodzenia. Prostytucja na > dłuższą metę nie popłaca. Popłacałaby, gdyby sponsor był na zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
jo81 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:46 Skowronski jest ok.. robi porządna dziennikarska robotę..i co jak co..ale moim zdaniem program 3 PR jest w miarę obiektywny... A opinie kaczyniaka trzeba znać..choćby po to by sie z nim nie zgadzać Odpowiedz Link Zgłoś