Dodaj do ulubionych

Jedzie Trójka do prezesa

    • 25cz Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:05
      Dawno już upadł mit, że Jarosław to Napoleon, ale okazało się, że jest rasowym
      celebrytą.Jeśli chce pokonać PO i Tuska, to ględzeniem tego nie osiągnie.Niech
      weżmie przykład z Dody i na najbliższą konwencje PiS, wkroczy w niedopiętych
      spodniach bez majtek.Na sam widok, Jolka dostanie orgazmu.
    • bogdan331 kiedyś niewiedziałem co to nienawiść! 09.01.09, 09:05
      Teraz wiem .To uczucie jakie żywię do tych bliźniaczych wałów to jest to!
    • 333a3 W Krakowie wszyscy wiedzą,że Ziobro to pedał 09.01.09, 09:06
    • bab4 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:09
      Olać kaczora.
      Nie chce sie ruszyć to niech siedzi w domu z kotem i tyle
    • allspice Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10
      Red.Skowroński uległ Paranoi i Schizo...???:)
    • kazimierzw2 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10
      Krzysiu, co się z tobą stało? Podziwiałem cię od dziesięcioleci w TV
      twoje bezkompromisowe wywiady, to "dociskanie" rozmówców do
      ściany... i co? Nagle straciłeś wigor, gdzie twoja drapieżność, a
      gdzie etyka dziennikarska? Ktoś cię "przekłuł" szpileczką...
      • goodmood Jedzie Klenczon Skowroński 09.01.09, 09:30
        "Krzysiowi pot spływa z czoła i - najgorze - nic nie woła..."
        Jako pierwszy z tych kenczonów Kaczorów (co na klęczkach z nimi
        wywiady robili) zniknął tzw. redaktor Mądraliński. Wycofał się -
        albo dyr. Pipka jako po pierwszym wodę po nim spuścił. Karnowski -
        niezły dziennikarz choć lizus Prezesa (cocksucker?) - wciąż
        manifestuje w Sygnałach wierność PiSuarowi... Nie wiem, co Prezes
        miał przeciw Ślubowskiemu - on by się chętnie przyłączył, przysrywa
        tylko rozmówcom spoza PiSuaru. Ale Krzyś - miglanc, taki Barecki
        PiSu - krzyżem by padł, aby go tylko pozostawić na czele trójki,
        która do cna rozłozył.
        Co za ohyda wśród dziennikarzy. Za PRL tego nie było, jak ktoś
        był lizus czy ssacz - reszta ręki mu nie podawała, a i ci, którym
        się podlizywał nim gardzili. Z publoicznych mediów taki gnój trzeba
        chocby widłami wywalić. A potem zrobić dezynfekcję...
        Albo rybka, albo Pipka. Jak się tego nie zrobi - odrosną jak
        chwasty...
    • shawman Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:10
      Przecież już o tym pisaliście, parę miesięcy temu.
    • yanuss wybiorcza atakuje Skowronskiego 09.01.09, 09:12
      Az dwojka pismakow musi atakowac... Skowronskiego. To przeciez juz ostatni z
      ekipy Czabanskiego. Trzeba wiec mu poszkodzic. Nie jest wazne jaki poziom
      wywiadow, jacy ludzie, wazne, ze nie reagowal gdy Kaczynski krytykowal media.
      Kazdy przeciez widzi, ze media sa (a szczegolnie wybiorcza !) nadzwyczajnie
      obiektywne i PiS nie musi wciaz przypominac o dziwnie "wybiorczym" traktowaniu
      PO i PiS-u. Kolejne zadanie wykonane, pismacy z wybiorczej czujnie reaguja, a
      o obiektywnych ocenach PO i PiS-u napisza pewnie pozniej... kiedys..
      • pierot6 yanuss, ty nędzny, zakompleksiny komuchu.. 09.01.09, 09:24
        Gdyby taka sytuacja by dotyczyła Kogos z PO czy PSL, to pierwszy byś
        darł ryja w 'swietym" oburzeniu!
        • yanuss Re: yanuss, ty nędzny, zakompleksiny komuchu.. 09.01.09, 12:06
          Zawsze mnie zdumiewa skretynienie i ograniczenie, moze to po prostu zwykle
          gowniarstwo, niektorych piszacych na forum wybiorczej. Nigdzie nie ma az tak
          durnych i chorych tekstow, czytanie ze zrozumieniem jest, jak widac, zbyt
          trudne. Moze to szkola, moze to geny..na leczenie jest za pozno..
    • wuetend dla prezesa pis obiektywizm jest wtedy 09.01.09, 09:13
      gdy pis jest co najmniej tak samo "chwalony" jak PO, a moze nawet
      bardziej, bo to przeca maja checi dobre.

      prezesie drogi, nie jestes zadnym genialnym strategiem, co najwyżej
      miernym planistą, otoczonym przez garstke zeszmaconych klakierow.
      zeby to zauwazyc, naprawde nie trzeba być przepuszczonym
      przez "reżimowe" media.
      Ale prezes-paranoik, przeswiadczony jest o wlasnej nieomylnosci,
      stąd bezustanne zarzucanie stronniczości.
      Panie, wypowiedz sie pan o bezstronnosci czebola medialnego Rydzyka,
      skoro doszukujesz sie wokol winnych.
    • wm.fin Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:16
      potrzebowal ktos jeszcze dowodu na dyspozycyjność ekipy?? Dal Pan
      Skowroński, szkoda nawet Go ceniłem.
    • republika-jednojajowa Jarek imponuje teraz głupotą 09.01.09, 09:19
      • jkal w przeciwieństwie do Tusku,który sylwetka wysPOrto 09.01.09, 09:27
        wysPOrtowaną prezentuje na stokach Dolomitów
    • ekst-aza Legalizacja wolnych związków Kaczor i Ziobro 09.01.09, 09:21
      • sharn.1 Dlaczego,Ziobro,Kaczynski,Kurski, nie przyznają .. 09.01.09, 09:28
        sie do swojej orientacji seksualnej/ mamy XXI wiek, nie badżcie tacy
        pruderyjni,panowie{panie?} !!!
        • goy68 Dlaczego,Ziobro,Kaczynski,Kurski, nie przyznją.. 09.01.09, 09:29
          sharn.1 napisał:

          > sie do swojej orientacji seksualnej/ mamy XXI wiek, nie badżcie tacy
          > pruderyjni,panowie{panie?} !!!

          krygują sie...
    • saq pier***lenie 09.01.09, 09:25
      jeśli mowa o prezesach/dyrektorach/itp programów radiowych, to dla
      mnie akturat p. Skowroński jest osobą na odpowiednim miejscu.
      Muzycznie się nie wtrąca, publicystycznie, trójka także dobrze stoi
      na nogach. Trójka za tej prezesury z powrotem stanęła na nogi.
      Rozwój i strategia jest przemyślana a trójkę chwalą (także
      konkurencja, w tym tok fm).
      Nie rozumiem tych zarzutów kompletnie. moim zdaniem w tym wypadku
      klucz partyjny nie miał miejsca a trójce po prostu trafił się dobry
      dyrektor. łączenie tego z dyspozycyjnością wobec PISu jest w ogóle
      nie na miejscu - wystarczy posłuchać rozmów z
      politykami/dziennikarzami aby się o tym przekonać.

      kto pisze takie głupie artykuły?
      • koloratura1 Re: pier***lenie 09.01.09, 14:57
        saq napisał:

        > Nie rozumiem tych zarzutów kompletnie.

        Spróbuję Ci wytłumaczyć:

        Zarzut polega na tym, że do polityka (w tym wypadku - i w ogóle jako jedyny polityk - jest to J.Kaczyński) dziennikarz jeździ DO DOMU w przeddzień wyemitowania wywiadu na antenie, przedstawia pytania, p. Kaczyński decyduje, które pytania wolno mu zadać, przygotowuje odpowiedzi i dopiero wywiad jest nagrywany. Następnego dnia ten "podrasowany" wywiad słychać z anteny, dodatkowo - bez informacji, że wywiad nie jest na żywo, a poprawiany przez polityka.
        Kiedyś do p. Kaczyńskiego jeździli z pr.I, ostatnio - odmówili i pojechał p. Skowroński z pr.III.
        Zdecydowana większość ludzi uważa takie "wybiórcze" traktowanie polityków (innym się może zdarzyć zbłaźnić na antenie ad hoc, panu Kaczyńskiemu - nigdy, bo ewentualne zbłaźnienia zostaną naprawione wcześniej) za nieuczciwe.

        > moim zdaniem w tym wypadku
        > klucz partyjny nie miał miejsca

        Owszem, miał - zaszłość jeszcze z czasów, gdy PiS z przystawkami niepodzielnie rządził PR i TVP

        > a trójce po prostu trafił się dobry
        > dyrektor.

        Czyżby?
        Wolno Ci mieć takie zdanie, ale jest ono raczej odosobnione...

        > ułączenie tego z dyspozycyjnością wobec PISu jest w ogóle
        > nie na miejscu - wystarczy posłuchać rozmów z
        > politykami/dziennikarzami aby się o tym przekonać.

        Rzeczywiście, można się przekonać: wszyscy politycy ryzykują, że im się przydarzy jakieś potknięcie "na żywo", tylko jeden p. Kaczyński ma ten problem z głowy...

        > kto pisze takie głupie artykuły?

        Co do artykułu - nie mam zastrzeżeń. Gorzej - z niektórymi autorami postów (nie wytykając palcem...)
    • 1mariannarokita Dorn lubi zabawy z dolnej półki 09.01.09, 09:25
    • 123rbr Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:25
      Skowroński udowodnił, że jest wyjątkowym włazidupkiem bez jakiejkolwiek klasy.
      Co prawda nie robił tego za darmo, płacono mu dużo.Tacy Skowrońscy powinni
      raz na zawsze zniknąć, podobnie jak i ci którym wchodzili w tyłek.
    • mela_1 Pogadanki dla Narodu 09.01.09, 09:27
      Od kiedy pis spacyfikował media publiczne, w tym radio - sytuacja do
      złudzenia zaczęła przypominać relacje w komunistycznym
      radiokomitecie. Traktowanie słuchaczy czy widzów przez polityków,
      reprezentujących "przewodnią siłę narodu" wiało protekcjonalizmem i
      obłudą. Zawsze nagranie i montaż było, jest i będzie znacznie
      droższym produktem, niż żywy program. Ale nie chodzi nawet o koszty,
      tylko pewną praktykę - otóż od ponad roku media publiczne nie są w
      stanie przedstawić programu rządu, ponieważ skoncentrowały się na
      pokazywaniu krytyków tegoż. Zatem złamały ustawę, która nakazuje im
      w programach edukować ludzi, a nie przedstawiać jednostronny obraz
      świata. Kaczyński zachowuje się w mediach jak dyktator, który stawia
      warunki, ma pogadanki dla Narodu i w nich opluwa rząd, przedstawia
      swoje "poglądy" i protekcjonalnie podbechtuje swój więdnący
      elektorat. Gdyby to robił w prywatnej stacji i za swoje pieniądze,
      to ok. Ale dlaczego za moje? Czy zatem ktoś jeszcze ma czelnośc
      twierdzić, że takie spectraktowanie polityka tylko jednej partii nie
      jest dowodem o upolitycznieniu do granic przyzwoitości mediów
      publicznych??? Proszę pana Pipkę, żeby nie traktował już nigdy w
      szczególny sposób żadnego polityka, żeby nie dawał mu w regularnym
      prezencie czasu antenowego i to bez względu na opcję, jaką
      reprezentuje. Pan skowroński natomiast może już wstać z kolan,
      otrzepać spodenki i zastanowić się, co dalej robić ze swoim życiem
      zawodowym, które na własne życzenie ubabrał.
    • kacper31 Miła nowima PiS sięga dna 09.01.09, 09:29
    • ml73 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:29
      Poszoł woon kaczy pomiocie, bolszewiku !!!
    • jojo148 Prawi i Sprawiedliwi w "Trójce" 09.01.09, 09:32
      Dla "Trójki" i PiS-owca Krzysztofa Skowrońskiego są równi i równiejsi.
      Jeśli jest się Prawym i Sprawiedliwym,jak szef Trójki, K.Skowroński,
      można mieć specjalne traktowanie.
    • 762mm Michał Karnowski to największy PiS lizy dupek 09.01.09, 09:36
    • dedalus1 Kiedy zajmiecie się zwolnieniami w Gazecie? 09.01.09, 09:40
      Zwalniają młodych i starych zasłużonych. Innych wysyłaja na
      emeryturę...ale o tym cisza, bo trzeba walczyć z PiSem, Kaczyńskimi,
      Radiem i Telewizją Publiczną.
      Czy Michnik też jest zwolniony?
      • goy68 Skowroński, do nogi piesku ,Jareczek wzywa! 09.01.09, 09:43
        A Skowronski z wywalonym ozorem, posłusznie aaauuuu!
      • d.maskator Re: Kiedy zajmiecie się zwolnieniami w Gazecie? 09.01.09, 09:43
        > Zwalniają młodych i starych zasłużonych. Innych wysyłaja na
        > emeryturę...

        W dodatku ... wcześniejszą. Niesprawiedliwą społeczno-ekonomicznie i niepoprawną
        politycznie ;-PPPPPP
    • hno3 Jak sobie PiS-aki wyobrażacie "ciężkie" pytanie JK 09.01.09, 09:42
      w takich warunkach ? Skowroński poprostu jest dyspozycyjny.
    • ekst-aza Ćwierć inteligent wie,że Jaruś i Zbysiu to geje 09.01.09, 09:42
    • janostrzyca Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 09:44
      Kiedyś szanowałem i lubiłem Trójkę. Teraz ją olewam i tylko czasem
      włączam, że by sprawdzić czy nadal uprawiają tam pro pisowskie
      dziennikarskie kurestwo. Uprawiają nadal. Powodzenia. Prostytucja na
      dłuższą metę nie popłaca.
      • somatico Re: Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 11:20
        No tak, a savoir vivre w Twoim mniemaniu to pewnie jakaś odmiana golonki
      • koloratura1 Re: Trójka robi dobrze PiSowi. Od lat. 09.01.09, 15:03
        janostrzyca napisał:

        > Kiedyś szanowałem i lubiłem Trójkę. Teraz ją olewam i tylko czasem
        > włączam, że by sprawdzić czy nadal uprawiają tam pro pisowskie
        > dziennikarskie kurestwo. Uprawiają nadal. Powodzenia. Prostytucja na
        > dłuższą metę nie popłaca.

        Popłacałaby, gdyby sponsor był na zawsze...
    • jo81 Jedzie Trójka do prezesa 09.01.09, 09:46
      Skowronski jest ok.. robi porządna dziennikarska robotę..i co jak co..ale moim
      zdaniem program 3 PR jest w miarę obiektywny... A opinie kaczyniaka trzeba
      znać..choćby po to by sie z nim nie zgadzać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka