ka.milek
08.04.10, 18:03
1.Co Pani doktor myśli na temat leczenia robaków u dziecka lat 5 jeżeli
badania nie potwierdzają ich obecności? Czyli tak na wszelki wypadek bo objawy
"pasują". Czy jest to wskazane i ma to sens?
2.Czy są jakieś przeciwwskazania dla dzieci z problemami neurologicznymi?
3. Czy lekarstwo jest podawane dla konkretnego robaka czy są uogólnione i jest
jakiś jeden uniwersalny?