08.04.10, 18:03
1.Co Pani doktor myśli na temat leczenia robaków u dziecka lat 5 jeżeli
badania nie potwierdzają ich obecności? Czyli tak na wszelki wypadek bo objawy
"pasują". Czy jest to wskazane i ma to sens?
2.Czy są jakieś przeciwwskazania dla dzieci z problemami neurologicznymi?
3. Czy lekarstwo jest podawane dla konkretnego robaka czy są uogólnione i jest
jakiś jeden uniwersalny?
Obserwuj wątek
    • kasiaalbrecht Re: robaki 08.04.10, 21:30
      nie jestem zwolenniczką leczenia czegoś czego nie ma i odrobaczania raz w roku,
      nie ma jednego uniwersalnego leku, jesli trzeba leczyc to leczy się równiez
      dzieci z problemami neurologicznymi ( zwracając uwagę na ew interakcje ze
      stosowanymi lekami)
    • ania19771 Re: robaki 09.04.10, 22:33
      a ile razy z rzędu robiłaś badania??
      po moich robacznych doświadczeniach i kilkumiesiecznych kuracjach
      wiem że 3/4 razy to zdecydownaie mało
      U córki wyszło dopiero za 6 razem-potem znów się potwierdziło....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka