efkapk
22.05.18, 09:15
Moja 6tyg córeczka of jakiegoś czasu wysuwa jezyczek, i chowa, mieli nim jakby coś chciała powiedzieć lub jakby żuła coś. Właściwie robi to ciągle. Je z piersi piersi u butelki. Śpi z otwartą buzia mimo tego że czyscimy nosek, czasami charczy jak oddycha. Martwi mnie ten język bo tyle naczytalam się o zespole Downa, że jest to objaw. Widziało ja kilku lekarzy, jednak z innym tematem, żaden niezauważyl aby miała ta chorobę genetyczna. Proszę o pomoc