05.11.07, 18:43
po jakim czesie występuje u dziecka 9 miesięcznego wstrząs mózgu i
jakie są tego obiawy?
Obserwuj wątek
    • b.mamma Re: upadek 05.11.07, 23:06
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=907&w=71506241

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka