mie11
08.01.09, 20:53
Pani dr dziekuje za wczesniejsza odpwiedz odnosnie oxycortu.
Pani dr zrobilam badania przy okazji robienia kotrolnej morfologii.
wynik kortyzolu we krwi rano 267 nmol/l (norma 137-414).
ACTH 22 (norma 10-46)
Czy w takim razie mozna miec nadzieje ze ta kuracja oxycortem nie wplynela
ogolnoustrjowo na dziecko?