bora_borka
17.08.09, 13:23
Pani Doktor!Moją czteromiesięczną córcię karmię wyłącznie piersią i zgodnie z
zaleceniami pediatry podaję jej kropelkę wit D3.W trosce o własne kości
zaczęłam przyjmować preparat Ostercal 1250D.Czy w takiej sytuacji nie powinnam
zrezygnować z podawania wit.D dziecku?Czy to nie za dużo....
Pozdrawiam