Dodaj do ulubionych

Pytanie o wit D 3....

17.08.09, 13:23
Pani Doktor!Moją czteromiesięczną córcię karmię wyłącznie piersią i zgodnie z
zaleceniami pediatry podaję jej kropelkę wit D3.W trosce o własne kości
zaczęłam przyjmować preparat Ostercal 1250D.Czy w takiej sytuacji nie powinnam
zrezygnować z podawania wit.D dziecku?Czy to nie za dużo....
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kasiaalbrecht Re: Pytanie o wit D 3.... 17.08.09, 18:51
      nie musi Pani odstawiać witaminy ani dziecku ani sobie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka