maciej1977pl 29.12.08, 19:48 Czesc, chcialbym sie zapytac czy ktos z was uzyl antent od sky do odbioru cyfry+, bede wdzieczny za odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cornish1 Re: Cyfra + 29.12.08, 22:33 Ja nie, ale jak umiesz ją ustawić, to powinna wystarczyć. Jak będzie zbyt słaby sygnał, kup sobie większą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej1977pl Re: Cyfra + IP: 195.14.71.* 02.01.09, 16:20 dzieki za informacje Odpowiedz Link Zgłoś