29.12.08, 19:48
Czesc, chcialbym sie zapytac czy ktos z was uzyl antent od sky do
odbioru cyfry+, bede wdzieczny za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • cornish1 Re: Cyfra + 29.12.08, 22:33
      Ja nie, ale jak umiesz ją ustawić, to powinna wystarczyć. Jak będzie zbyt słaby sygnał, kup sobie większą.
      • Gość: maciej1977pl Re: Cyfra + IP: 195.14.71.* 02.01.09, 16:20
        dzieki za informacje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka