oporowy 05.12.11, 08:05 Dziś się dowiedziałem że koncert Thy Disease +Sephiroth+Exsagor+Nurzchan w BSCK ma być DARMOWY! Jeśli ktoś lubi ciężkie granie tak jak ja to będzie dla niego świetny news. Thy Disease you made my day! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj