lemuriza 03.12.04, 14:44 widziałeś te laski z pierwszej strony onetu: info.onet.pl/17428,0,1,1,galeria.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 14:49 Tak, to Caro. Odpowiadam za niego, bo właśnie ogląda te laski z Onetu Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 14:58 Łał!Aleś mi,Izo na koniec pracy zafundowała deserek dla ducha!:)Dziewczątka milusie,najbardziej chyba Chinki.Reszta taka jakaś...duża...Większość z nich przerasta mnie pewnie o głowę!:)) Wszędzie daleko..Nieee.. Oprócz tych Chinek,wszystkie takie przerysowane..,Owszem,gdyby...jakby..nic nie mówię...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:06 Teklo! Jak sie nie znasz na panienkach - to się nie odzywaj jak fachowcy wymieniają opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:09 no właśnie w komentarzach tez ludzie podkreślali, że najładniejsze Azjatki,a reszta sztuczna, taka sexbombiasta:) też chyba podzielam to zdanie. nie ma jak subtelność:) Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:14 A patrząc na aparaty gębowe wiekszości uczestników(vide Lionel Ritchie)myślę,że ewolucja homo sapiens zmierza w kierunku homo konsumens.Móżdżki niedługo bedą na wymarciu,za to zębiska..!!!!Brrrrr.Właściwie - patrząc na dominujące trendy w naszej cvywilizacji, jeszcze inne organy,oprócz zębów i paszcz powinny się powiększać...Nie wiem, nie badałem... Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:25 bardzo ładne dziewczyny info.onet.pl/17428,0,6,1,galeria.html Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:28 Mhmmmmm...:)Chiny lub HongKong.....Izooooooo,podpuszczasz nas? Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:09 Ze niby co, żebysie ruszyli do Chin na podbój? w żadnym razie - zostańcie tu. znaczy d.mietek może jechać. te dziewczyny mi się spodobały. Czyż nie ładnie wyszły na tym zdjęciu? jakiś wdzięk taki... Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:10 ale i tak najbardziej to mi się podoba Monica Belucci, no i Salma hayek rzecz jasna:) Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:14 a co do Chinek to moja 7 latka ma wyraźną do nich awersję. Jak widzi w tv, albo gazecie to mówi: łeee... wstrętne Chincury. coś jej się w skosnookich wyraźnie nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 18:20 Nigdzie nie jadę. Wolę Ciebie w wirtualu niż chinki w realu Odpowiedz Link Zgłoś
teresa50 Re: Caro czy TY 03.12.04, 21:42 No nie.... on jest slodki !! (d.mietek, znaczy sie) Odpowiedz Link Zgłoś
kuczman Re: Caro czy TY 04.12.04, 06:14 Ladna laska to jest tutaj: www.tr3y.com/cologne_rules/markb532.jpg To jedno z 200+ zdjec;) Odpowiedz Link Zgłoś
1gomez Re: Caro czy TY 04.12.04, 09:17 faktycznie panie tego niezla:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 09:46 To jakaś seria chyba. ;-) Mi ktoś kiedyś podesłał taki adres. Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 04.12.04, 15:30 w kwestii panny podesłanej przez Kuczmana to cielesnie może i ona niezła, ale twarz, niezmiernie pospolita po prostu - takie moje zdanie. a zresztą samo już to , ze się rozebrała i dała sobie zrobić zdjęcie o czymś świadczy Panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Caro czy TY 04.12.04, 15:33 I skórę na udach ma dziwnie marmurkową... bleeee.... Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Caro czy TY 04.12.04, 21:45 no i brzuch ma, nie ćwiczy nic panna, tylko pije, brzuch będzie coraz większy:) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:27 lemuriza napisała: > ze się rozebrała i dała sobie zrobić zdjęcie o czymś świadczy... Wiadomo - Niemka (a w drugim przypadku Czeszka). Zresztą ta pierwsza to nawet ma jakieś takie rysy Claudii Schiffer (a nawiasem mówiąc C.S. w jakiejś ostatniej reklamie gdzie walczy dzielnie ze zmarszczkami to już taka lalkowata się zrobiła - to Barbie na obrazkach ładniej wygląda). Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:28 A co do linku podanego przez Lemurizę: to Polka znalazła się w ścisłej finałowej 5!!! A Miss została Peruwianka. Jak pokazali w Wiadomościach to ładna dziewczyna. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:30 O! O! Peru to gdzieś blisko Boliwii chyba - może nam Nasz Południowoamerykański Forumowicz załatwi jakieś kontakty? Albo audiencję? Albo chociaż zdjęcie z autografem? :-D Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 05.12.04, 08:26 No, np te na pierwszym zdjęciu w galerii, które przywołałaś w podanym linku. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
enowak8 Re: Caro czy TY 05.12.04, 16:52 Do granicy z Peru 100 km i przejedzasz prez bardzo ciekawe, jeszcze bardziej stare Tiwanaku. Co do pieknej Peruwianki to miej prosze troche cierpliwosci. To prawda ze mam ja " obok " jakies 2.000 km do Limy przez malownicze tereny nadmorsko - pustynne ale jezszcze troche i Playboy pokaze ja w calej swej okazalosci. To pewne ! Poz. P.S. Qwerty czy moglbym otrzymac Twoj adres email. Podalbym Ci wtenczas moj, tutejszy. A chce napisac cos co nie nadaje sie na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Caro czy TY 05.12.04, 17:46 Enrique, neofito :)), wystarczy kliknąć na miejsce po słowie "Autor:" w jakiejkolwiek wypowiedzi Qwerty'ego...Wtedy się pewnie dopiero dowiesz, że i Ty jesteś szczęśliwym posiadaczem skrzynki pocztowej na portalu Gazety, i że Twój adres jest enowak8@gazeta.pl :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
enowak8 Re: Caro czy TY 05.12.04, 18:19 Przede wszyskim RADOSC, ze napisalas ! Jeszcze dlugo bede takim neofitem jak to slodko piszesz, bo dalej ucze sie tajemniczych, ukrytych zdolnosci Waszego ( przepraszam, no i teraz takze mojego ) forum. Serdeczne dzieki bo mnie sz..g bieze w tych moich "podrozach" po Kraju i chce sie cos madrego doradzic na gwalt. Ale jednak nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo, to juz podwojne szczescie bo teraz wiem jak pisac do Ciebie. Pozdro. ( Tak jak Wy mowicie ! Widzisz ze jednak cos nie cos pojmoje ! ) Henryk Nowak ( Lub Jan III Sobieski ale moze wlasciwie tylko, Henio ( Gracias caro ! ). Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 05.12.04, 19:16 Tekla dobrze napisała. :-) Tylko niekoniecznie kliknięcie w nick użytkownika spowoduje automatyczne wpisanie jego nicku w polu Adresat. Ale zawsze jest to szybki sposób dotarcia do poczty. A adres mailowy jest taki jak mój nick na forum, tylko, że z dodatkiem @gazeta.pl (I znów tak jak Ci Tekla napisała - na przykładzie Twojego adresu e-mailowego - wstaw tylko w miejsce Twojego nicka mój pełny, z wszystkimi kropkami, itp.) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 06.12.04, 17:34 Odpowiem jak tylko chwilę wolną znajdę, bo temat długi. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 08.12.04, 23:50 Już jest odpowiedź! Wreszcie się doczekałeś! :-) Odpowiedz Link Zgłoś