Dodaj do ulubionych

Caro czy TY

03.12.04, 14:44
widziałeś te laski z pierwszej strony onetu:

info.onet.pl/17428,0,1,1,galeria.html
Obserwuj wątek
    • d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 14:49
      Tak, to Caro.
      Odpowiadam za niego, bo właśnie ogląda te laski z Onetu
    • caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 14:58
      Łał!Aleś mi,Izo na koniec pracy zafundowała deserek dla ducha!:)Dziewczątka
      milusie,najbardziej chyba Chinki.Reszta taka jakaś...duża...Większość z nich
      przerasta mnie pewnie o głowę!:)) Wszędzie daleko..Nieee.. Oprócz tych
      Chinek,wszystkie takie przerysowane..,Owszem,gdyby...jakby..nic nie mówię...:)))
      • d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:00
        Jakby co, ta ja też sie piszę.
        • teklat Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:04
          ŁOMATKO!!!!!!!
          • d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:06
            Teklo!
            Jak sie nie znasz na panienkach - to się nie odzywaj jak fachowcy wymieniają
            opinie.
            • lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:09
              no właśnie w komentarzach tez ludzie podkreślali, że najładniejsze Azjatki,a
              reszta sztuczna, taka sexbombiasta:)
              też chyba podzielam to zdanie.
              nie ma jak subtelność:)
              • caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:14
                A patrząc na aparaty gębowe wiekszości uczestników(vide Lionel Ritchie)myślę,że
                ewolucja homo sapiens zmierza w kierunku homo konsumens.Móżdżki niedługo bedą
                na wymarciu,za to zębiska..!!!!Brrrrr.Właściwie - patrząc na dominujące trendy
                w naszej cvywilizacji, jeszcze inne organy,oprócz zębów i paszcz powinny się
                powiększać...Nie wiem, nie badałem...
          • caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:10
            A czemu tak przeraziła się,a..?:))
            • caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:10
              PS.To było do Tekli:)
              • d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:11
                To się wie.
                My strachu nie znamy
                • lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:25
                  bardzo ładne dziewczyny

                  info.onet.pl/17428,0,6,1,galeria.html
                  • caro333 Re: Caro czy TY 03.12.04, 15:28
                    Mhmmmmm...:)Chiny lub HongKong.....Izooooooo,podpuszczasz nas?
                    • lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:09
                      Ze niby co, żebysie ruszyli do Chin na podbój?
                      w żadnym razie - zostańcie tu.
                      znaczy d.mietek może jechać.
                      te dziewczyny mi się spodobały.
                      Czyż nie ładnie wyszły na tym zdjęciu? jakiś wdzięk taki...
                      • lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:10
                        ale i tak najbardziej to mi się podoba Monica Belucci, no i Salma hayek rzecz
                        jasna:)
                        • lemuriza Re: Caro czy TY 03.12.04, 17:14
                          a co do Chinek to moja 7 latka ma wyraźną do nich awersję.
                          Jak widzi w tv, albo gazecie to mówi: łeee... wstrętne Chincury.
                          coś jej się w skosnookich wyraźnie nie podoba.
                          • d.mietek Re: Caro czy TY 03.12.04, 18:20
                            Nigdzie nie jadę.
                            Wolę Ciebie w wirtualu niż chinki w realu
                            • teresa50 Re: Caro czy TY 03.12.04, 21:42
                              No nie.... on jest slodki !! (d.mietek, znaczy sie)
                              • teklat Re: Caro czy TY 04.12.04, 00:48
                                słodziutki... sam kiedyś sie chwalił....
                          • lobuzek1 Re: Caro czy TY 04.12.04, 07:07
                            Ajajaj, ksenofobia...
    • kuczman Re: Caro czy TY 04.12.04, 06:14
      Ladna laska to jest tutaj: www.tr3y.com/cologne_rules/markb532.jpg
      To jedno z 200+ zdjec;)
      • 1gomez Re: Caro czy TY 04.12.04, 09:17
        faktycznie panie tego niezla:))))))))))))
        • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 09:46
          To jakaś seria chyba. ;-)
          Mi ktoś kiedyś podesłał taki adres.
          • lemuriza Re: Caro czy TY 04.12.04, 15:30
            w kwestii panny podesłanej przez Kuczmana to cielesnie może i ona niezła, ale
            twarz, niezmiernie pospolita po prostu - takie moje zdanie.
            a zresztą samo już to , ze się rozebrała i dała sobie zrobić zdjęcie o czymś
            świadczy Panowie.
            • teklat Re: Caro czy TY 04.12.04, 15:33
              I skórę na udach ma dziwnie marmurkową... bleeee....
              • lemuriza Re: Caro czy TY 04.12.04, 21:45
                no i brzuch ma, nie ćwiczy nic panna, tylko pije, brzuch będzie coraz większy:)
            • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:27
              lemuriza napisała:

              > ze się rozebrała i dała sobie zrobić zdjęcie o czymś świadczy...

              Wiadomo - Niemka (a w drugim przypadku Czeszka). Zresztą ta pierwsza to nawet
              ma jakieś takie rysy Claudii Schiffer (a nawiasem mówiąc C.S. w jakiejś
              ostatniej reklamie gdzie walczy dzielnie ze zmarszczkami to już taka lalkowata
              się zrobiła - to Barbie na obrazkach ładniej wygląda).
    • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:28
      A co do linku podanego przez Lemurizę: to Polka znalazła się w ścisłej
      finałowej 5!!! A Miss została Peruwianka. Jak pokazali w Wiadomościach to ładna
      dziewczyna. :-)
      • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 04.12.04, 20:30
        O! O! Peru to gdzieś blisko Boliwii chyba - może nam Nasz Południowoamerykański
        Forumowicz załatwi jakieś kontakty? Albo audiencję? Albo chociaż zdjęcie z
        autografem? :-D
        • lemuriza Re: Caro czy TY 04.12.04, 21:43
          ładna, ładna ale były ładniejsze:)
          • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 05.12.04, 08:26
            No, np te na pierwszym zdjęciu w galerii, które przywołałaś w podanym linku. :-)
        • enowak8 Re: Caro czy TY 05.12.04, 16:52
          Do granicy z Peru 100 km i przejedzasz prez bardzo ciekawe, jeszcze bardziej
          stare Tiwanaku. Co do pieknej Peruwianki to miej prosze troche cierpliwosci. To
          prawda ze mam ja " obok " jakies 2.000 km do Limy przez malownicze tereny
          nadmorsko - pustynne ale jezszcze troche i Playboy pokaze ja w calej swej
          okazalosci. To pewne ! Poz.

          P.S. Qwerty czy moglbym otrzymac Twoj adres email. Podalbym Ci wtenczas moj,
          tutejszy. A chce napisac cos co nie nadaje sie na forum.
          • teklat Re: Caro czy TY 05.12.04, 17:46
            Enrique, neofito :)), wystarczy kliknąć na miejsce po słowie "Autor:" w
            jakiejkolwiek wypowiedzi Qwerty'ego...Wtedy się pewnie dopiero dowiesz, że i Ty
            jesteś szczęśliwym posiadaczem skrzynki pocztowej na portalu Gazety, i że Twój
            adres jest enowak8@gazeta.pl :))))
            • enowak8 Re: Caro czy TY 05.12.04, 18:19
              Przede wszyskim RADOSC, ze napisalas ! Jeszcze dlugo bede takim neofitem jak to
              slodko piszesz, bo dalej ucze sie tajemniczych, ukrytych zdolnosci Waszego (
              przepraszam, no i teraz takze mojego ) forum. Serdeczne dzieki bo mnie sz..g
              bieze w tych moich "podrozach" po Kraju i chce sie cos madrego doradzic na
              gwalt. Ale jednak nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo, to juz podwojne
              szczescie bo teraz wiem jak pisac do Ciebie. Pozdro. ( Tak jak Wy mowicie !
              Widzisz ze jednak cos nie cos pojmoje ! )

              Henryk Nowak ( Lub Jan III Sobieski ale moze wlasciwie tylko, Henio ( Gracias
              caro ! ).
              • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 05.12.04, 19:16
                Tekla dobrze napisała. :-)
                Tylko niekoniecznie kliknięcie w nick użytkownika spowoduje automatyczne
                wpisanie jego nicku w polu Adresat. Ale zawsze jest to szybki sposób dotarcia
                do poczty.
                A adres mailowy jest taki jak mój nick na forum, tylko, że z dodatkiem
                @gazeta.pl
                (I znów tak jak Ci Tekla napisała - na przykładzie Twojego adresu e-mailowego -
                wstaw tylko w miejsce Twojego nicka mój pełny, z wszystkimi kropkami, itp.)
                • enowak8 Re: Caro czy TY 06.12.04, 01:40
                  Dzieki. Wyslalem email

                  Pozdrawiam
                  • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 06.12.04, 17:34
                    Odpowiem jak tylko chwilę wolną znajdę, bo temat długi.
                    • qwerty.tarnow Re: Caro czy TY 08.12.04, 23:50
                      Już jest odpowiedź! Wreszcie się doczekałeś! :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka