Dodaj do ulubionych

Buce pokon(s)ane

03.07.20, 16:47
krzywouste bucę oznajmiło KONIEC WOLSKIEJ PANDEMII i żwawo , ze zwykłym sobie narcyzmem i samozadowoleniem beztrosko zachęciło do TŁUMNEGO UDZIAŁU W DRUGIEJ TURZE pseudowyborów, których wyniki są już od dawna znane.

Tymczasem rzeczywistość na nowo zatrzęsła epidemiologicznymi porciętami.
Łajrus cechuje niebywała wręcz reprodukcyjność - ocenia się, że w ciągu doby bydlę dzieli się na BILION "potomków". Przy takim tempie mnożenia powstawanie mutacji jest nieuniknione.
Badając pacjentów po obu stronach oceanu, naukowcy stwierdzili, iż dziś można już zidentyfikować TRZY TYPY łajrusa o różnej zdolności zakażania.
Niebywała i wciąż rosnąca liczba zachorowań w USA i Brazylii ma być sutkiem takiej właśnie mutacji - COVID jednego z typów wskutek zmian genetycznych wytworzył tzw. "kolec", który wykazuje DZIESIĘCIOKROTNIE WIĘKSZĄ zdolność penetracji dokomórkowej. Niewielkim pocieszeniem jest jednoczesna obserwacja, iż zjadliwość łajrusa nie wzrosła pomimo tej mutacji, jednak w nowej postaci wykazuje znacznie większą zakaźność przy podobnym przebiegu choroby. Niewielkie pocieszenie - bo jeśli umrze jedynie procent ale ze znacznie większej liczby zarażonych, to i liczba zgonów :netto" także poszybuje.
Nowe przypadki w Azji i Nowej Zelandii mają też być skutkiem mutacji.
Informacje to niewesołe, nie wiadomo bowiem, czy zmutowany łajrus może ponownie zakazić osoby już wyzdrowiałe!

Tak czy inaczej trzeba być OBERBUCEM, by buńczucznie ogłaszać zwycięstwo nad SARS-em i bagatelizować zagrożenie.
Tymczasem Ciemny Lud uwierzy i pogna beztrosko do urn.
Uczciwiej byłoby zachęcając do głosowania ostrzec o konieczności podwojenia środków ostrożności. Ale narcystyczny kutas ma w dupie zdrowie motłochu.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka