Dodaj do ulubionych

Paulina Reiter. Hit: "Lider fun Mordechaj Gebir...

01.05.05, 10:46
jasne, co innego moglaby lansowac agora jak nie jakies zydowskie melodyjki ...
Obserwuj wątek
    • gruszkow cadyk uber alles 02.05.05, 11:54
      aj waj nie ładnie bimbalimba ! wiadomo powszechnie iż goje są głuche i na
      subtelnej fakturze klezmerki sie nie wyznają, a pani redaktor reiter wybiera
      sztukę przez duże hebrajskie S, miast słowiańskiego syfu bez ikry :)
      • bimbalimba Re: cadyk uber alles 02.05.05, 17:57
        goje gluche a was czuc cebula i czosnekiem caly dzien- kwestia smaku!
    • cziriklo Po przeczytaniu postow obu pan-antysemitek, 08.05.05, 19:20
      zrobilo mi sie strasznie smutno i zastanawiam sie co ja tu jeszcze w tym kraju
      robie? Jedna jedzie antysemoickim glosem wprost, druga podszywa sie pod Zyda
      (jakbysmy wlasnyc kretynow nie mieli) , pierwsze jej odpowiuada jeszcze
      bardziej elegancko niz zaczela. Oczywiscie ja z takimi paniami i panami
      spotykam sie na codzien, dzien w dzien, a jednak - w kobiecym pismie, przy
      okazji wydania piosenek Gebirtiga, zamordowanego z cala rodzina przez
      hitlerowcow! I to ledwo miesiac po wielkich uniesieniaich jakie ten narod
      polski rzekomo przezywal. Ale oczywiscie to powtwierdza, to co zawsze
      podejrzewalem: z tego papieza zostaly mu wylacznie "kremowki" i "lupiez". A
      nauczanie ma gleboko w d.
    • sebcio45 Re: Paulina Reiter. Hit: "Lider fun Mordechaj Geb 20.06.07, 22:10
      Od paru lat opserwuje pani artykuły.Zastanawiam się dlaczego krzywdzi pani
      artystów!!!Prubując swoimi artykułami zwrócić na siebie uwage.Nie ma tutaj
      fachowości.Nie umie pani poprawnie pisać nazw instrumentów.Tak piszemy BANJO.
      Swoim polewaniem wody próbuje pani wmówić co jest dobre a co złe!!!
      Myślę że w rubryce,którą pani redaguje to pani jest największym Hitowym KITEM!
      P.S Czy wogóle pani coś potrafi?Może sprubować sił na scenie i poznać jakiś
      instrument!!!Może wtedy ukrztałtuje się pani poziom i szacunek dla ludzi,którzy
      coś wnoszą dla sztuki!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka