gonzo44
23.01.09, 15:21
"Miałam osiem lat. Zobaczyłam wiewiórkę w ogrodzie. Zdjęłam wiszącą
nad kominkiem dubeltówkę, oparłam ją o balustradę werandy i
wycelowałam. Kula przeszła przez głowę wiewiórki na wylot. Dziś
uważam, że to był mój najlepszy strzał"
gwoli ścisłosci: dubeltówka jest bronią śrutową - jak mogła
wystrzelić kulę ???