laband roztomaite sny bywajom 26.06.05, 14:19 schlesien.nwgw.de/biesiada2/serce.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki 26.06.05, 22:00 Prośba o kołysankę pocałujmy się na dobranoc miękkim kocham Ciebie cichutko i raz jeszcze ciepłym szeptem wtulmy się w naszej kołysance śniąc snem słodkim wśród puchu i drżących chwil przez noc całą /P. Sagan/ Dobranoc wszystkim milusińskim Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: dobryjnocki! 27.06.05, 21:21 tak skuli lata i urlopu: www.clown.mynetcologne.de/images/abendstimmung.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 27.06.05, 21:29 Vicente Aleixandre Leżący, nocą Dlatego, ty, taka spokojna, przyglądając się tobie, jak gdybym badał, w nocy pragnąc powolutku dojrzeć kolor twych oczu. Obejmując ci dłońmi twarz, kiedy leżysz tu wyciągnięta u mego boku, przytomna, zbudzona, w milczeniu patrząca na mnie. W oczach twych się pogrążyć. Spałaś. Patrzeć na ciebie, bez zachwytu ci się przyglądać, suchym okiem. Jak nie umiem na [ciebie patrzeć. Bo nie umiem na ciebie patrzeć bez miłości. Wiem o tym. Bez miłości jeszcze cię nie widziałem. Jak wyglądasz bez miłości? A tak romantycznie,letnio i urlopowo Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 28.06.05, 22:59 ::: (\_(\ *: (=' :') :* .. (,('')('')¤°.¸¸.•´—`» ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•` * ??Gdzie się podziało Sloneczko..?? ....................dobranoc.................. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: do Rity 29.06.05, 05:52 witaj Rito--jestem,jestem--------jak Ty robisz te fajne obrazki?czy na to jest specjalny program? Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: 29.06.05, 22:18 dobryj nocki życza wszystkim z dalekiego świata onephoto.net/info.php3?id=152287 Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobranocyjki 29.06.05, 23:05 dobrej nocki Sloneczko , rysuneczki sa z pewnej brazylijskiej stronki, na którą przypadkowo klikłam, a że bardzo mi sie podobają to czasmi je wklejam °°°°°°°°°°°°|\życie °°°°°°°°°°°°|_\to °°°°°°°°°°°°|__\żeglowanie °°°°°°°°°°°°|___\więc °°°°°°°°°°°°|____\żeglujmy :) °°°°°°°°°°°°|_____\ °°°°°°°°°°°°|______\°°°°°° °°°°°°______|_______________ ~~~~\____________________/~~~~ ,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸ Odpowiedz Link Zgłoś
borasca0107 Re: dobranocyjki 29.06.05, 23:46 rita100 napisała: > °°°°°°°°°°°°|\życie > °°°°°°°°°°°°|_\to > °°°°°°°°°°°°|__\żeglowanie > °°°°°°°°°°°°|___\więc > °°°°°°°°°°°°|____\żeglujmy :) > °°°°°°°°°°°°|_____\ > °°°°°°°°°°°°|______\°°°°°° > °°°°°°______|_______________ > ~~~~\____________________/~~~~ > ,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*• > ;~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸ eh Rita - czym jest zeglowanie bez gitary?:) schlesien.nwgw.de/borasca/09_mewy.mp3 (mam nadzieje, ze to przypomina chociaz odrobine oryginal?:) U mnie sloneczko jeszcze wysoko swieci i grzeeeeeeeeeeeje niemilosiernie:) Dobrej nocki Wam zycze! Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobranocyjki 30.06.05, 21:43 śpijcie spokojnie wszyscy schlesien.nwgw.de/borasca/09_mewy.mp3 jutro wstanie słoneczko i znów będzie nowy dzień Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobranocyjki 30.06.05, 21:53 Borasca - wspaniała piosenka, teraz słucham - strasznie spokojna i uspakajająca, polecam do wysłuchania szczegolnie na noc. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 00:05 dobryj nocki życza wszystkim --na mie jusz czas-----onephoto.net/info.php3?id=154262 Odpowiedz Link Zgłoś
borasca0107 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 00:06 sliczna fotka, Sloneczko - dobryjnocki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ballest Re: dobryjnocki! IP: *.54.162.242.tisdip.tiscali.de 02.07.05, 08:16 Taak, Te Mewy sa cudowne, nagraua to richtig fajnie ! Ta sztima mi sie uot ni podobou. -- pyrsk ballest Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 23:22 baleczka na dobranoc :) Idzie majster ciemną nocą Ma w koszyczku pół literka. W buteleczkach tak chlupocze Aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały zobaczyły, To nie chciały więcej spać. Kaprysiły grymasiły, Żeby im pół literka dać ! ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 03.07.05, 23:05 dobryj nocki zycza onephoto.net/uploads/marmad/1120367983_gal_img_6419.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 03.07.05, 23:11 onephoto.net/info.php3?id=155402 dobryjnocki Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 04.07.05, 23:08 ...i choć daleko niesie tą pieśń nie da zapomnieć , że czakasz tam gdzieś.... Wesoły Hanys mowi dobranocyjki Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 04.07.05, 23:15 onephoto.net/uploads/kantar/1120498481_gal_niunie2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 00:00 onephoto.net/uploads/wienwal/1120599081_gal_love_me_to_the_end.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podolski Re: dobryjnocki! IP: *.netz / 213.252.155.* 06.07.05, 19:35 Wam zycze dobrejnocki Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 21:38 Zabraniasz pisać o słowiku, O księżycu i o różach, Bo to rzeczy pono błahe, Marne i wiersza niegodne... Wątpliwość we mnie budzi: Gdyby dwoje młodych ludzi Nie przechadzało się kiedyś Cichym wieczorem, dłoń w dłoni, Po księżycu, wśród róż woni, Przy słowika słodkim flecie, Czyżbyś istniał dziś na świecie? /L. Staff/ Gość portalu: Podolski napisał(a): > Wam zycze dobrejnocki i ja się dołanczam Ps. Co złego to nie ja ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 23:02 Przyszla do łózka bosa kaczuszka, To kwacze, to płacze: Nie ma jajek ! Z czego będa na święta kołacze ?! dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 23:11 onephoto.net/uploads/jchmielewski/1120677503_gal_kwiaciarka.jpg miłych snów Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 00:08 onephoto.net/uploads/aeroplane/1120771924_gal_swiece.jpg -- Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 23:23 onephoto.net/info.php3?id=157106 dobranoc wszystkim, niech ten kotek pomruczy sennie :) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 23:30 onephoto.net/uploads/lycha/1120805709_gal_girl.jpg śliczny aniołeczek nam piękne sny ześle Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 09.07.05, 23:13 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=26248118 popilnuje watku :) uciekam, jutro mam wycieczkę, moze i Nepomuki znajdę ? :) dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 09.07.05, 23:39 dobryjnocki życza wszystkim a to dla Was onephoto.net/uploads/aprzybysz/1120941840_gal_f1000002.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 21:31 Wiedzą ciała, do kogo należą, Gdy po ciemku, obok siebie leżą! Warga - wardze, a dłoń dłoni sprzyja - Noc nad nimi niechętnie przemija. Świat się trwali, ale tak niepewnie!... Drzewa szumią, ale pozadrzewnie!... A nad borem, nad dalekim borem Bóg porusza wichrem i przestworem. I powiada wicher do przestworu: „Już nie wrócę tej nocy do boru!" - Bór się mroczy, a gwiazdy weń świecą, A nad morzem białe mewy lecą. Jedna mówi: "Widziałam gwiazd losy!" Druga mówi: "Widziałam niebiosy!" - A ta trzecia milczy, bo widziała Dwa po ciemku pałające ciała... Mrok, co wsnuł się w ich ściśliwe sploty, Nic nie znalazł w ciałach, prócz pieszczoty! Bolesław Leśmian Dobranoc wszystkim Nie cierpię poniedziałków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: dobryjnocki! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.07.05, 21:35 annak12 napisała: > Wiedzą ciała, do kogo należą, > Gdy po ciemku, obok siebie leżą! > Warga - wardze, a dłoń dłoni sprzyja - czy to o lesbach?! Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 21:41 To wiersz Leśmiana Interpretacja już do Ciebie należy? Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 22:40 dobryj nocki wszystki--nie pozwólmy ,żeby ktoś nam dobry humor zepsuł---fajny ten wiersz Anno onephoto.net/uploads/gaga/1121014241_gal_ogrod3.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 23:28 dobranoc a jednak watek został skasowany, mimo, że wsadziłam go w dobranocce :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 21:07 kompletnie nie wiem co sie u Was na forum dzieje Wszystkim życze spokojnych snów i cos dla relaksu A żebyście nie zasneli proponuję małą gimnastykę ! Jesteście gotowi ? Góra-dół ! Góra-dół ! A teraz druga powieka ! ;))) dobranoc ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 21:21 Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. Konstanty Ildefons Gałczyński. rita100 napisała: > kompletnie nie wiem co sie u Was na forum dzieje > Chyba czeski film -Nikt nic nie wie(oprócz tych co dążą do...) Dobranoc wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 23:30 słodkich snów życze wszystkim onephoto.net/uploads/sylwiana/1121081212_gal_crop_lizak_206_plfoto.........jpg Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 22:00 Dzień się już kończy,a tu fraszka raptularz.webpark.pl/strony/lipiec12.html Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 23:25 (``·.¸(``·.¸ ¸.·`´)¸.·`´) «´¨¸¸¸[ Dobranoc ]¸¸¨`» Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 23:55 wszystkim tego życzę onephoto.net/uploads/encore/1120648043_gal_gajo36res.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:26 to wczoraj było do wszystkich zakochanych i niezakochanych Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:27 a teraz zycza mily nocy wszystkim--szkoda,że nie jesteśmy już tacy onephoto.net/uploads/kesja29/1120982343_gal_naplfoto.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laband Re: dobryjnocki! IP: *.dip.t-dialin.net 13.07.05, 22:27 najpiekniejsza jest stara milosc Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:46 każda miłość jest pierwsza.................... Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:52 no to fajnie se uoba untenhaltujecie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 16.07.05, 23:20 no to idziemy w długą................................................ onephoto.net/uploads/dude/1121532319_gal_000020.jpg do jutra moi drodzy Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 17.07.05, 23:31 komu w drogę temu czas....................dobrej nocy wszystkim............. onephoto.net/uploads/gaseb/1121539994_gal_tahoenoca.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 17.07.05, 23:40 Pielyngniarka, kero miała dyżur trzynsie uśpionym pacjyntym: - Panoczku ! Obudźcie sie ! - Piernika ! Co sie stało ? - Zapomnieliście se wziońć tabletka na spani. dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 18.07.05, 23:31 przejdźmy sie jeszcze plażą onephoto.net/uploads/crazymel/1121717342_gal_29.jpg a potem do łóżeczka............. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 18.07.05, 23:39 To taka kraina Utopków ;) Przepraszam, ale dzis bardzo dużo mialam pracy, sami zobaczcie ktora godzinka, zdazę jeszcze tylko pozyczyć milych snów :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: dobryjnocki! 20.07.05, 00:04 www.galeria.uq.pl/data/media/1/orcs_800.jpg a niech Was... - ale jesteście rozbójnicy ;) milych snów z Gwiezdnymi Wojnami :) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: dobryjnocki! 20.07.05, 00:14 onephoto.net/uploads/willow22/1121787876_gal_weronika_ramka.jpg pięknych snów życzę wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś