Dodaj do ulubionych

dobryjnocki!

    • laband roztomaite sny bywajom 26.06.05, 14:19
      schlesien.nwgw.de/biesiada2/serce.mp3
    • annak12 Re: dobryjnocki 26.06.05, 22:00
      Prośba o kołysankę

      pocałujmy się na dobranoc
      miękkim
      kocham Ciebie
      cichutko
      i raz jeszcze
      ciepłym szeptem
      wtulmy się
      w naszej kołysance
      śniąc
      snem słodkim
      wśród puchu
      i drżących chwil
      przez noc całą

      /P. Sagan/


      Dobranoc wszystkim milusińskim
    • laband Re: dobryjnocki! 27.06.05, 21:21
      tak skuli lata i urlopu:

      www.clown.mynetcologne.de/images/abendstimmung.jpg
      • annak12 Re: dobryjnocki! 27.06.05, 21:29
        Vicente Aleixandre

        Leżący, nocą

        Dlatego, ty,
        taka spokojna, przyglądając się tobie,
        jak gdybym badał, w nocy pragnąc powolutku dojrzeć kolor twych oczu.
        Obejmując ci dłońmi twarz, kiedy leżysz tu wyciągnięta
        u mego boku, przytomna, zbudzona, w milczeniu patrząca na mnie.

        W oczach twych się pogrążyć. Spałaś. Patrzeć na ciebie,
        bez zachwytu ci się przyglądać, suchym okiem. Jak nie umiem na
        [ciebie patrzeć.
        Bo nie umiem na ciebie patrzeć bez miłości.
        Wiem o tym. Bez miłości jeszcze cię nie widziałem.
        Jak wyglądasz bez miłości?


        A tak romantycznie,letnio i urlopowo
        • rita100 Re: dobryjnocki! 28.06.05, 22:59

          ::: (\_(\
          *: (=' :') :*
          .. (,('')('')¤°.¸¸.•´—`» ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
          (¸.•´ (¸.•` * ??Gdzie się podziało Sloneczko..??
          ....................dobranoc..................
          • sloneczko1 Re: do Rity 29.06.05, 05:52
            witaj Rito--jestem,jestem--------jak Ty robisz te fajne obrazki?czy na to jest
            specjalny program?
            • sloneczko1 Re: 29.06.05, 22:18
              dobryj nocki życza wszystkim z dalekiego świata
              onephoto.net/info.php3?id=152287
              • rita100 Re: dobranocyjki 29.06.05, 23:05
                dobrej nocki
                Sloneczko , rysuneczki sa z pewnej brazylijskiej stronki, na którą przypadkowo
                klikłam, a że bardzo mi sie podobają to czasmi je wklejam

                °°°°°°°°°°°°|\życie
                °°°°°°°°°°°°|_\to
                °°°°°°°°°°°°|__\żeglowanie
                °°°°°°°°°°°°|___\więc
                °°°°°°°°°°°°|____\żeglujmy :)
                °°°°°°°°°°°°|_____\
                °°°°°°°°°°°°|______\°°°°°°
                °°°°°°______|_______________
                ~~~~\____________________/~~~~
                ,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸
                • borasca0107 Re: dobranocyjki 29.06.05, 23:46
                  rita100 napisała:

                  > °°°°°°°°°°°°|\życie
                  > °°°°°°°°°°°°|_\to
                  > °°°°°°°°°°°°|__\żeglowanie
                  > °°°°°°°°°°°°|___\więc
                  > °°°°°°°°°°°°|____\żeglujmy :)
                  > °°°°°°°°°°°°|_____\
                  > °°°°°°°°°°°°|______\°°°°°°
                  > °°°°°°______|_______________
                  > ~~~~\____________________/~~~~
                  > ,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸,.-~*´¨—¨`*•
                  > ;~-.¸,.-~*´¨—¨`*•~-.¸

                  eh Rita - czym jest zeglowanie bez gitary?:)
                  schlesien.nwgw.de/borasca/09_mewy.mp3
                  (mam nadzieje, ze to przypomina chociaz odrobine oryginal?:)

                  U mnie sloneczko jeszcze wysoko swieci i grzeeeeeeeeeeeje niemilosiernie:)

                  Dobrej nocki Wam zycze!
                  • rita100 Re: dobranocyjki 30.06.05, 21:43
                    śpijcie spokojnie wszyscy

                    schlesien.nwgw.de/borasca/09_mewy.mp3
                    jutro wstanie słoneczko i znów będzie nowy dzień
                    • rita100 Re: dobranocyjki 30.06.05, 21:53
                      Borasca - wspaniała piosenka, teraz słucham - strasznie spokojna i
                      uspakajająca, polecam do wysłuchania szczegolnie na noc.
    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 00:05
      dobryj nocki życza wszystkim --na mie jusz
      czas-----onephoto.net/info.php3?id=154262
      • borasca0107 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 00:06
        sliczna fotka, Sloneczko - dobryjnocki!
        • Gość: ballest Re: dobryjnocki! IP: *.54.162.242.tisdip.tiscali.de 02.07.05, 08:16
          Taak, Te Mewy sa cudowne, nagraua to richtig fajnie !
          Ta sztima mi sie uot ni podobou.


          --
          pyrsk

          ballest
          • rita100 Re: dobryjnocki! 02.07.05, 23:22
            baleczka na dobranoc :)

            Idzie majster ciemną nocą
            Ma w koszyczku pół literka.
            W buteleczkach tak chlupocze
            Aż wyjrzały ptaszki z gniazd.
            Jak wyjrzały zobaczyły,
            To nie chciały więcej spać.
            Kaprysiły grymasiły,
            Żeby im pół literka dać ! ;))))
    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 03.07.05, 23:05
      dobryj nocki zycza onephoto.net/uploads/marmad/1120367983_gal_img_6419.jpg
      • rita100 Re: dobryjnocki! 03.07.05, 23:11
        onephoto.net/info.php3?id=155402
        dobryjnocki
        • rita100 Re: dobryjnocki! 04.07.05, 23:08
          ...i choć daleko niesie tą pieśń
          nie da zapomnieć , że czakasz tam gdzieś....
          Wesoły Hanys
          mowi dobranocyjki
          • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 04.07.05, 23:15
            onephoto.net/uploads/kantar/1120498481_gal_niunie2.jpg
            • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 00:00
              onephoto.net/uploads/wienwal/1120599081_gal_love_me_to_the_end.jpg
              • Gość: Podolski Re: dobryjnocki! IP: *.netz / 213.252.155.* 06.07.05, 19:35
                Wam zycze dobrejnocki
                • annak12 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 21:38

                  Zabraniasz pisać o słowiku,
                  O księżycu i o różach,
                  Bo to rzeczy pono błahe,
                  Marne i wiersza niegodne...
                  Wątpliwość we mnie budzi:
                  Gdyby dwoje młodych ludzi
                  Nie przechadzało się kiedyś
                  Cichym wieczorem, dłoń w dłoni,
                  Po księżycu, wśród róż woni,
                  Przy słowika słodkim flecie,
                  Czyżbyś istniał dziś na świecie?

                  /L. Staff/


                  Gość portalu: Podolski napisał(a):

                  > Wam zycze dobrejnocki



                  i ja się dołanczam

                  Ps. Co złego to nie ja ;))
                  • rita100 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 23:02
                    Przyszla do łózka
                    bosa kaczuszka,
                    To kwacze, to płacze:
                    Nie ma jajek ! Z czego będa na święta kołacze ?!

                    dobranoc
                    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 06.07.05, 23:11
                      onephoto.net/uploads/jchmielewski/1120677503_gal_kwiaciarka.jpg miłych
                      snów
                      • rita100 Re: dobryjnocki! 07.07.05, 23:17
                        dobranoc Sloneczko :)
    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 00:08
      onephoto.net/uploads/aeroplane/1120771924_gal_swiece.jpg --
      • rita100 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 23:23
        onephoto.net/info.php3?id=157106
        dobranoc wszystkim, niech ten kotek pomruczy sennie :)
        • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 08.07.05, 23:30
          onephoto.net/uploads/lycha/1120805709_gal_girl.jpg śliczny aniołeczek
          nam piękne sny ześle
          • rita100 Re: dobryjnocki! 09.07.05, 23:13
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=26248118
            popilnuje watku :)

            uciekam, jutro mam wycieczkę, moze i Nepomuki znajdę ? :)
            dobranoc
            • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 09.07.05, 23:39
              dobryjnocki życza wszystkim a to dla Was
              onephoto.net/uploads/aprzybysz/1120941840_gal_f1000002.jpg
              • annak12 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 21:31
                Wiedzą ciała, do kogo należą,
                Gdy po ciemku, obok siebie leżą!
                Warga - wardze, a dłoń dłoni sprzyja -
                Noc nad nimi niechętnie przemija.
                Świat się trwali, ale tak niepewnie!...
                Drzewa szumią, ale pozadrzewnie!...
                A nad borem, nad dalekim borem
                Bóg porusza wichrem i przestworem.
                I powiada wicher do przestworu:
                „Już nie wrócę tej nocy do boru!" -
                Bór się mroczy, a gwiazdy weń świecą,
                A nad morzem białe mewy lecą.
                Jedna mówi: "Widziałam gwiazd losy!"
                Druga mówi: "Widziałam niebiosy!" -
                A ta trzecia milczy, bo widziała
                Dwa po ciemku pałające ciała...
                Mrok, co wsnuł się w ich ściśliwe sploty,
                Nic nie znalazł w ciałach, prócz pieszczoty!


                Bolesław Leśmian


                Dobranoc wszystkim

                Nie cierpię poniedziałków
                • Gość: ??? Re: dobryjnocki! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.07.05, 21:35
                  annak12 napisała:
                  > Wiedzą ciała, do kogo należą,
                  > Gdy po ciemku, obok siebie leżą!
                  > Warga - wardze, a dłoń dłoni sprzyja -

                  czy to o lesbach?!
                  • annak12 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 21:41
                    To wiersz Leśmiana

                    Interpretacja już do Ciebie należy?
                    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 22:40
                      dobryj nocki wszystki--nie pozwólmy ,żeby ktoś nam dobry humor zepsuł---fajny
                      ten wiersz Anno onephoto.net/uploads/gaga/1121014241_gal_ogrod3.jpg
                      • rita100 Re: dobryjnocki! 10.07.05, 23:28
                        dobranoc

                        a jednak watek został skasowany, mimo, że wsadziłam go w dobranocce :)
                        • rita100 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 21:07
                          kompletnie nie wiem co sie u Was na forum dzieje
                          Wszystkim życze spokojnych snów

                          i cos dla relaksu

                          A żebyście nie zasneli proponuję małą gimnastykę !
                          Jesteście gotowi ? Góra-dół ! Góra-dół !
                          A teraz druga powieka ! ;))) dobranoc ;)))
                          • annak12 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 21:21
                            Prośba o wyspy szczęśliwe

                            A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
                            wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
                            ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
                            we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

                            Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
                            rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
                            dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
                            myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

                            Konstanty Ildefons Gałczyński.



                            rita100 napisała:

                            > kompletnie nie wiem co sie u Was na forum dzieje
                            >

                            Chyba czeski film -Nikt nic nie wie(oprócz tych co dążą do...)

                            Dobranoc wszystkim
                            • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 11.07.05, 23:30
                              słodkich snów życze wszystkim
                              onephoto.net/uploads/sylwiana/1121081212_gal_crop_lizak_206_plfoto.........jpg
                              • annak12 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 22:00
                                Dzień się już kończy,a tu fraszka

                                raptularz.webpark.pl/strony/lipiec12.html
                                Dobranoc
                                • rita100 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 23:25

                                  (``·.¸(``·.¸ ¸.·`´)¸.·`´)
                                  «´¨¸¸¸[ Dobranoc ]¸¸¨`»

    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 12.07.05, 23:55
      wszystkim tego życzę onephoto.net/uploads/encore/1120648043_gal_gajo36res.jpg
      • ballest Re: dobryjnocki! 13.07.05, 00:13
        Komu to tera posuauas ?
        • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:26
          to wczoraj było do wszystkich zakochanych i niezakochanych
          • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:27
            a teraz zycza mily nocy wszystkim--szkoda,że nie jesteśmy już tacy
            onephoto.net/uploads/kesja29/1120982343_gal_naplfoto.jpg
          • Gość: laband Re: dobryjnocki! IP: *.dip.t-dialin.net 13.07.05, 22:27
            najpiekniejsza jest stara milosc
            • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:43
              tak,jak żyje i jest prawdziwa
              • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:46
                każda miłość jest pierwsza....................
                • ballest Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:52
                  no to fajnie se uoba untenhaltujecie ;)
                  • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 13.07.05, 22:54
                    zaproszomy do kompaniji Ballest
    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 16.07.05, 23:20
      no to idziemy w długą................................................
      onephoto.net/uploads/dude/1121532319_gal_000020.jpg do
      jutra moi drodzy
      • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 17.07.05, 23:31
        komu w drogę temu czas....................dobrej nocy wszystkim.............
        onephoto.net/uploads/gaseb/1121539994_gal_tahoenoca.jpg
        • rita100 Re: dobryjnocki! 17.07.05, 23:40
          Pielyngniarka, kero miała dyżur trzynsie uśpionym pacjyntym:
          - Panoczku ! Obudźcie sie !
          - Piernika ! Co sie stało ?
          - Zapomnieliście se wziońć tabletka na spani.

          dobranoc
    • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 18.07.05, 23:31
      przejdźmy sie jeszcze plażą
      onephoto.net/uploads/crazymel/1121717342_gal_29.jpg a potem do
      łóżeczka.............
      • rita100 Re: dobryjnocki! 18.07.05, 23:39
        To taka kraina Utopków ;)
        Przepraszam, ale dzis bardzo dużo mialam pracy, sami zobaczcie ktora godzinka,
        zdazę jeszcze tylko pozyczyć milych snów :)
        • rita100 Re: dobryjnocki! 20.07.05, 00:04
          www.galeria.uq.pl/data/media/1/orcs_800.jpg
          a niech Was... - ale jesteście rozbójnicy ;)
          milych snów z Gwiezdnymi Wojnami :)
          • blakc Re: dobryjnocki! 20.07.05, 00:05
            rojbry :)))
            • sloneczko1 Re: dobryjnocki! 20.07.05, 00:14
              onephoto.net/uploads/willow22/1121787876_gal_weronika_ramka.jpg
              pięknych snów życzę wszystkim
              • blakc :))) 20.07.05, 00:19
                onephoto.net/info.php3?id=159794#

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka