Gość: ballest
IP: *.dip0.t-ipconnect.de
09.09.03, 10:20
Nie wiedzialem, ze juz cos takiego w Gliwicach jest!
1. Uczniowie tego Liceum ucza sie nie tylko polskiego ale takze niemieckiego
i angielskiego.
2. Elementy matematematyki, informatyki, historii, filozofii sa wykladane w
jezyku niemieckim
3. uczniowie klas dwujezycznych przygotowuja prace w konkursach
- rzadu Polnocnej Nadrenii-Westfalli
- Domu Wspolpracy Polsko-Niemieckiej
- Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Towarzystwa Spoleczno-
Kuluralnego Niemcow Slaska Opolskiego
- Stowarzyszenia "Mlodziez Polski w Europie"
- Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Jezyka Niemieckiego!
Absolwenci tego Liceum studiuja na kilku uczelniach w Niemczech!
W Liceum tym zwraca sie takze uwage i uczy historii Slaska i Regionu
Gliwickiego!
Pyrsk
Ballest