Dodaj do ulubionych

Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi...

11.09.08, 19:10
Jak się berezowski zapluł i nakazał radnej myśleć tak
jak on. A ten niemiec to co za jeden? to chyba nasz
kolega z FG, bo z trudem czytał, niewiele z tego
rozumiał i do tego nawet nie potrafił poprawnie
napisać.

Tutaj link

www.telewizja.gliwice.pl/artykul.php?id=722
i jak jeszcze raz jakiś oszołom powie, że go nie
wysłuchano to go wyśmiejemy ponownie.
Obserwuj wątek
    • strasznie_nie_lubie_oszolomow Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 11.09.08, 19:20
      Końxówka jest de best - "Ja tu przyjdę z całą
      wspólnotą"... :)))))

      Minęło pół roku - był już? :)))))))))
    • pan_magistracki hehe - dobre 11.09.08, 19:25
      obśmiałem się jak norka. Ale teraz przynajmniej widać
      jakiego kalibru jest opozycja - chociaż ta akcja
      z "dyskusji nie przewiduje się" to jakaś chyba luka w
      prawie. To po co ten biedak razem z bezradnym męczyli
      się z tym wnioskiem? Przecież on go ledwo do końca
      doczytał... Ale jak widać bezradny jest jak samotny
      jeździec - ale tacy wojen nie wygrywają.
    • Gość: vita lajdakow nigdy sie nie zrozumie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.08, 20:38
      Jesli lajdak mowi, ze czarne jest biale, to za cholere nie mzona tego zrozumiec.
      Podobnie jest w Frankiewiczem i cala ta tzw. rada miejska. To co oni mowia, to
      jeden wielki belkot.
      I ten belkot przenosi sie tu na FG. Tu prymitywne nieuki przenosza sie z RM na
      FG. Pewnie i sam Frankiewicz i Milosz Chrusciel.
      To,ze MB mowi, ze nie rozumie, jest najlepszym dowodem tego belkotu pani tzw.
      radnej, ktorej tiry nie przeszkadazja. Kompletna kompromitacja. Wobece tego
      gowna w jej mieszkaniu tez nie przeszkadzaja. Pewnie chodzi w masce gazowej.
      • pr51 łajdak vita mówi, ze czarne jest biale 13.09.08, 09:02
        > Jesli lajdak mowi, ze czarne jest biale, to za cholere nie mozna
        tego zrozumiec

        Łajdak vita ma jakies kłopoty z logicznym myśleniem. Skoro wie, ze
        czarne jest białe, to jak ktos mówi na odwrót, to powinien rozumieć,
        a skoro nei rozumie, to widocznie źle się czuje. A jeżeli nie wie,
        że czarne jest białe, to rozumie to co mówią tak, jak mu
        przedstawiają, a i tak nie wie, że jest na odwrót. Jakis zupełnie
        porąbany jest ten łajdak vita. Albo jest zupełnie na odwrót.
        Rozumie, co mówią, ale rżnie głupa, że nie rozumie, chociaż rozumie.

        > To,ze MB mowi, ze nie rozumie, jest najlepszym dowodem tego
        belkotu pani tzw.
        > radnej,

        Kazdy może mwić co chce i to jeszcze nei jest żadnym dowodem
        niczego, bo pan MB jest zainteresowany osobiscie mówieniem nieprawdy
        na swoją korzyść.

        > Kompletna kompromitacja.

        Vita przyznaje sie bez bicia.

        > Wobec tego
        > gowna w jej mieszkaniu tez nie przeszkadzaja.

        Jak są dobrze spłukane, jak vita, to nie przeszkadzają.
    • murtisia Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 20:44
      opserfer napisała:

      > Jak się berezowski zapluł i nakazał radnej myśleć tak
      > jak on. A ten niemiec to co za jeden? to chyba nasz
      > kolega z FG, bo z trudem czytał, niewiele z tego
      > rozumiał i do tego nawet nie potrafił poprawnie
      > napisać.
      >
      > Tutaj link
      >
      > <a href="http...
      > i jak jeszcze raz jakiś oszołom powie, że go nie
      > wysłuchano to go wyśmiejemy ponownie.

      Właśnie usiłuję zrozumieć twój poniższy tekst, może byś mi pomogła? Może
      napiszesz to jeszcze raz ale tym razem po polsku i starając się zachować
      logiczną ciągłość myśli?

      Re: Działkowcy protestują
      Autor: opserfer 11.09.08, 09:36

      Widzę, że dyskutujesz sam ze sobą - w tak zapętlonej myli, że ktoś
      cię zrozumie to wyższe prawdopodobieństwa trafienie w lotka.]
      Co znaczy "działkowicze zabierają"? A w następnym zdanie już ktoś
      protestuje, tylko dwa zdanie się nie łącą - masakra polonistyczna i
      logiczna, ale alter ego zrozumiało i już komentuje - żałosne.
      Weź się w garść i wytłumacz o co ci chodzi w tym wątku kolejnym.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=84498493&wv.x=2&a=84515140
      To nie pierwszy taki bełkot jaki spotykam na tym forum. Podobną glosolalią
      posługuje się parę innych nicków. Co ciekawe, są to wyłącznie obszczekujące
      radnego Berezowskiego i SGdG kundelki. Z ich wypocin wynika, że to wyjątkowo
      niedouczone psiaczki. :)
      • opserfer Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 20:49
        murtisia napisała:

        > Właśnie usiłuję zrozumieć twój poniższy tekst, może
        byś mi pomogła?

        Pozwól, że dopasuję zatem kod komunikacyjne do twego
        ograniczonego dyskursu:
        ty pisać bzdury. Czepiać się wszystkiego. Nie mieć
        związku logicznego. Twoje hau hau są coraz bardziej
        be dla ciebie. Nie wiesz gdzie mamusia. titititi.
        • murtisia Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 20:54
          Chyba muszę zweryfikować swój poprzedni post. Twój bełkot to jednak nie jest
          glosolalia.

          Cierpisz na ksenolalię. Łatwo pomylić. :D
          • strasznie_nie_lubie_oszolomow Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:00
            murtisia napisała:

            > Chyba muszę zweryfikować swój poprzedni post. Twój
            bełkot to jednak nie jest
            > glosolalia.
            >
            > Cierpisz na ksenolalię. Łatwo pomylić. :D

            hahaha - co za świr. A wiesz co to onomatopeja? A
            wiesz, że berezowski i uczciwość to oksymoron? A
            wiesz, że nie elekwentność twoich aliminacji rzutować
            może konsekwentnie, acz miarowo na percepcję twego
            alterego, zatraconego w determiniźmie pallatywnym, w
            kategoriach absolutu, antycypowanym się w twych
            idyllicznych delukubracjach.
            Hahahaha - prostyś i oszołomionyś!
            • murtisia Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:02
              Zapomniałaś się przelogować. Musi być ci teraz bardzo głupio czyli jak zwykle. :D
              • strasznie_nie_lubie_oszolomow Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:03
                murtisia napisała:

                > Zapomniałaś się przelogować. Musi być ci teraz
                bardzo głupio czyli jak zwykle.
                > :D

                zgaduj zgadula. Nawet "ciepło" nie jesteś.
                • strasznie_nie_lubie_oszolomow Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:05
                  > zgaduj zgadula. Nawet "ciepło" nie jesteś.

                  nie no, czemu - dla nich to i tak wszystko jedno. Ale
                  jeden ćwok z neostradą wymądrzał się ostatnio, że
                  potrafi pisać jako kropka i też się pomylił oszołom
                  bere.
                  • opserfer Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:06
                    dokładnie - nie umiał pisać hahaha
                  • murtisia Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:09
                    Bardzo bolą cię stopy? Zostały z nich chyba tylko kikuty? :D
                    • opserfer Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:14
                      co cię boli? bo coś chcesz?
                      • murtisia Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić? 11.09.08, 21:22
                        Pomóż sobie i tym razem spróbuj wskazać błędy (przynajmniej w pisowni) w
                        poniższym tekście, który podobnie jak twój poprzedni nie jest niczym innym niż
                        bełkotem. Możesz też spróbować odpowiedzieć na pytanie czy to jeszcze ksenolalia
                        czy już coś innego, a jeśli, to co?

                        Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić?
                        Autor: strasznie_nie_lubie_oszolomow 11.09.08, 21:00

                        hahaha - co za świr. A wiesz co to onomatopeja? A
                        wiesz, że berezowski i uczciwość to oksymoron? A
                        wiesz, że nie elekwentność twoich aliminacji rzutować
                        może konsekwentnie, acz miarowo na percepcję twego
                        alterego, zatraconego w determiniźmie pallatywnym, w
                        kategoriach absolutu, antycypowanym się w twych
                        idyllicznych delukubracjach.
                        Hahahaha - prostyś i oszołomionyś!

                        Tylko niech ci się móżdżek nie zagotuje z wysiłku. :D
                        • opserfer kompromitacja bezradnego 11.09.08, 21:24
                          no i co z tego twego dumania? Nadal masz tira pod
                          oknem? hahaha. Pooglądaj sobie kamerkę. Może dojrzysz
                          jakiegoś.
                          • murtisia Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:29
                            Nie wytrzymałeś ciśnienia wielonickowy trollu. :)
                            Przyzwoity człowiek nie robi takich jak ty rzeczy. Człowiek który ma
                            przynajmniej odrobinę przyzwoitości i honoru po takim ośmieszeniu się znika z
                            forum na zawsze.
                            Ale to ciebie przecież nie dotyczy kundelku? :D
                            • opserfer Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:32
                              murtisia napisała:

                              > Nie wytrzymałeś ciśnienia wielonickowy trollu. :)
                              > Przyzwoity człowiek nie robi takich jak ty rzeczy.
                              Człowiek który ma
                              > przynajmniej odrobinę przyzwoitości i honoru po
                              takim ośmieszeniu się znika z
                              > forum na zawsze.
                              > Ale to ciebie przecież nie dotyczy kundelku? :D

                              Czekaj, czekaj - alina już się zmyła z forum,
                              podobnież kibic - tak - tak właśnie się dzieje z
                              ośmieszonymi. Ale zaraz, zaraz - ja tu ciągle jestem.
                              Czyżbym się nie czuł ośmieszony? No dokładnie. I
                              nadal śmieję ci się w oszołomioną twarz.
                              • murtisia Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:35
                                opserfer napisała:

                                > Czekaj, czekaj - alina już się zmyła z forum,
                                > podobnież kibic - tak - tak właśnie się dzieje z
                                > ośmieszonymi. Ale zaraz, zaraz - ja tu ciągle jestem.
                                > Czyżbym się nie czuł ośmieszony? No dokładnie. I
                                > nadal śmieję ci się w oszołomioną twarz.

                                No właśnie. Ktoś już ciebie zdiagnozował:
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=84330127

                                • opserfer Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:38
                                  uuu - i znów pudło. loooser całe życie.
                                  • murtisia Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:40
                                    opserfer napisała:

                                    > loooser całe życie.

                                    Cóż, nikt nie zabroni ci mieć takiego credo życiowego jakie sobie obrałaś. :D
                                    • opserfer Re: kompromitacja bezradnego czy twoja? :D 11.09.08, 21:43
                                      naturalnie znów nie zrozumiałeś słowa pisanego, ale
                                      to twój problem.
                                      • gliwicjus czyzby murtisia to zalogowany kibic? 12.09.08, 11:35
                                        Tylko coś mało o bredzeniu pisze...
                                        • opserfer Re: czyzby murtisia to zalogowany kibic? 12.09.08, 11:42
                                          gliwicjus napisał:

                                          > Tylko coś mało o bredzeniu pisze...

                                          Tak. Wskazały na to zwierzęce inklinacje. Czego ta samochodówa uczy
                                          niczego nie spodziewających się młodych chłopców...
                                      • murtisia Re: kompromitacja trolla opserfera :D 13.09.08, 00:07
                                        Macie tyle wspólnego: opserfer.gourl.org
                                        A ty udajesz, że nic was nie łączy.
                                        Po tej żałosnej wpadce z logowaniem się pod różnymi nickami, że przez litość nie
                                        wspomnę głupot jakie wypisujesz pod nimi, powinieneś się wyciszyć, ale skąd!
                                        Oszołom must go on!

                                        Może jutro wytrzeźwiejesz i zmierzysz się z bełkotem jaki wypluwasz z siebie pod
                                        kilkoma nickami, przytakując samemu sobie od rana do późnej nocy? Ech,
                                        żartowałam. Takie dupki jak ty nigdy nie trzeźwieją. :D
                                        • opserfer Re: kompromitacja trolla opserfera :D 17.09.08, 07:58
                                          murtisia napisała:

                                          > Może jutro wytrzeźwiejesz i zmierzysz się z
                                          bełkotem jaki wypluwasz z siebie po
                                          > d
                                          > kilkoma nickami, przytakując samemu sobie od rana
                                          do późnej nocy? Ech,

                                          Hahaha - no idealnie pasuje do naszego drogiego
                                          pieniacza z neostradą - jak ulał. Murta - ty się
                                          zastanów czy ci się bieguny nie pomyliły hahahaha.
                                          • Gość: jugol kompromitacja rednych; Kosa i Budny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 08:11
                                            > Hahaha - no idealnie pasuje do naszego drogiego
                                            > pieniacza z neostradą - jak ulał. Murta - ty się
                                            > zastanów czy ci się bieguny nie pomyliły hahahaha.

                                            kompromitujace jest nieudzielenie głosu wiceprzewodniczacemu RM dr Kopale, w kontekscie jajec jakie robil sobie Kos, no i to, ze on sam- Kopala nie walnal reka w stol, jak ten gostek ktory im wszystkim na koniec dal solidna lekcje.
                                            takich ludzi wiecej, to wy byscie sie wzieli za robote jak w zabrzu.
                                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=120&w=84591133
                                            • opserfer Re: kompromitacja rednych; Kosa i Budny. 26.09.08, 18:42
                                              bo od walenia pięścią w stół ty to niby jesteś?
                                              hahahaha
                                              • Gość: kusy Re: kompromitacja rednych; Kosa i Budny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 19:02
                                                opserfer napisała:

                                                > bo od walenia pięścią w stół ty to niby jesteś?

                                                to czamusz na nastepna sesje pojawil sie Nowak ze swoim szwadronem, szwadronem ktory jest skuteczny jedynie w zakladaniu blokady na kolo, albo w sciganiu staruszek handlujacych pietruszka albo niezapominajkami.
                                                • opserfer Re: kompromitacja rednych; Kosa i Budny. 26.09.08, 19:42
                                                  no - oświeć mnie - bo tak mu się podobało? Bo
                                                  nizrównoważony psychicznie koleś coś tam wygrażał na
                                                  sesji poprzedniej? Bo w życiu nie widziałeś jak
                                                  wygląda szwadron? Kapujesz?
          • opserfer ale masz problem 11.09.08, 21:02
            jesteś niemcem, czy jego rodziną? On też nie umie
            czytać i pisać.
            • murtisia Re: ale masz problem 11.09.08, 21:06
              Wskaż popełnione błędy w poniższym tekście:

              Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić?
              Autor: opserfer 11.09.08, 20:49

              Pozwól, że dopasuję zatem kod komunikacyjne do twego
              ograniczonego dyskursu:
              ty pisać bzdury. Czepiać się wszystkiego. Nie mieć
              związku logicznego. Twoje hau hau są coraz bardziej
              be dla ciebie. Nie wiesz gdzie mamusia. titititi.

              Sama dasz sobie radę czy poprosisz o pomoc kogoś mądrego? :)
              • opserfer Re: ale masz problem 11.09.08, 21:08
                murtisia napisała:

                > Wskaż popełnione błędy w poniższym tekście:
                >
                > Re: Warto przeczytać - opserfer uczy się mówić?
                > Autor: opserfer 11.09.08, 20:49
                >
                > Pozwól, że dopasuję zatem kod komunikacyjne do twego
                > ograniczonego dyskursu:
                > ty pisać bzdury. Czepiać się wszystkiego. Nie mieć
                > związku logicznego. Twoje hau hau są coraz bardziej
                > be dla ciebie. Nie wiesz gdzie mamusia. titititi.
                >
                > Sama dasz sobie radę czy poprosisz o pomoc kogoś
                mądrego? :)

                Poprosiłem beradnego i powiedział: ughu bwww trrrrrt
                tirrrr pffff a gu gu.
    • Gość: dora Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.08, 20:53
      To nagranie nie pokazuje jak Frankiewicz naigrywal sie z mieszkanacow i jak ich
      wysmiewal. To ma byc prezydent?! Taki prymityw?!
      • strasznie_nie_lubie_oszolomow hahaha - każdy by was wyśmiał 11.09.08, 20:54
        Gość portalu: dora napisał(a):

        > To nagranie nie pokazuje jak Frankiewicz naigrywal
        sie z mieszkanacow i jak ich
        > wysmiewal. To ma byc prezydent?! Taki prymityw?!

        buhahahahahahahahaahahahaha
      • quilheure Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 12.09.08, 07:16
        Jeszcze się popłacz oszołomko.
      • opserfer Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 30.09.08, 09:40
        nie pokazuje? To dobrze - czyli nie masz dowodów na swoje
        prześmieszne stanowisko?
    • Gość: zenon widac szajke mafijna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.08, 21:03
      Widac tam szajke mafijna wobec ktorej zmuszona jest stanac grupa mieszkancow i tyle.
      Zygmunt Frankiewicz wysmiewa los ludzi, ktorym taki los zgotowal. To przeklety
      czlowiek.
      • opserfer buhahaha 11.09.08, 21:07
        Gość portalu: zenon napisał(a):

        > Widac tam szajke mafijna wobec ktorej zmuszona jest
        stanac grupa mieszkancow i
        > tyle.
        > Zygmunt Frankiewicz wysmiewa los ludzi, ktorym taki
        los zgotowal. To przeklety
        > czlowiek.

        I co - stanęła już ta grupa mieszkańców?
        hahaha :))))))))
    • Gość: gosia Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 11:15
      z całym szacunkiem do tzw."opozycji",ale czy wsród was nie ma innej
      osoby,która umie składnie przedstawic wasze argumenty? Ten Pan
      wystepujący zrobił z was posmiewisko zwłaszcza monologiem na koniec
      sesji.
      • Gość: Verstand w-ce PRM dr Kopały nie dopuszczono do głosu!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 12:14
        > z całym szacunkiem do tzw."opozycji",ale czy wsród was nie ma innej
        > osoby,która umie składnie przedstawic wasze argumenty? Ten Pan
        > wystepujący zrobił z was posmiewisko zwłaszcza monologiem na koniec
        > sesji.

        tak?
        a wskaz no mi kogos, kto wam w twarz potrafi wyrzucic co go boli, jest dobrze oceniany.
        Berezowski nie!
        Pieczyrak nie!
        profesor Chorąży, chluba Gliwic, jest dla was be!

        Przuwaz tepy koGosiu, że nawet inteligentny dr Kopała- wiceprzewodniczący RM, nie został do głosu dopuszczony.
        Dobrze że ktoś nagrał to kompromitujące- ale was towarzystwo WAiRT pośmiewisko.
        Otóż mam przyjemność znać tego gostka, który na was nakrzyczał, i na następne i następne i następne wasze kabarety przychodzi i będzie chodził. Zapewniam cię młody koGosiu, że gdyby ten gostek był na miejscu dr Kopały, toby tam zaprowadził porządek bez mikrofonu.
        Na takich jak wy tWAiRT z pięścią trzeba albo z kilofem, a nie z savoir-vivrem!, przy stosowaniu którego poległ w-ce PRM !
        ot co
        • opserfer Re: w-ce PRM dr Kopały nie dopuszczono do głosu!! 12.09.08, 12:23
          Gość portalu: Verstand napisał(a):

          > a wskaz no mi kogos, kto wam w twarz potrafi wyrzucic co go boli,
          jest dobrze o
          > ceniany.
          > Berezowski nie!
          > Pieczyrak nie!
          > profesor Chorąży, chluba Gliwic, jest dla was be!

          świetna opozycja hahaha. Wręcz wymarzona.

          > Przuwaz tepy koGosiu, że nawet inteligentny dr Kopała-
          wiceprzewodniczący RM, n
          > ie został do głosu dopuszczony.

          W świetle panującego prawa na dodatek.

          > Dobrze że ktoś nagrał to kompromitujące- ale was towarzystwo
          WAiRT pośmiewisko.

          Haha, na razie to wasz TWA jest pośmiewiskiem hahaha.

          > Otóż mam przyjemność znać tego gostka, który na was nakrzyczał, i
          na następne i
          > następne i następne wasze kabarety przychodzi i będzie chodził.

          Niech chodzi, ale niech płaci hahaha.

          \
        • Gość: gosia Re: w-ce PRM dr Kopały nie dopuszczono do głosu!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.08, 09:00
          Jeśli taki styk wypowiedzi jaki zaprezentował wasz przedstawiciel
          tobie odpowieda to gratuluje dobrego samopoczucia.

          > Przuwaz tepy koGosiu, że nawet inteligentny dr Kopała-
          wiceprzewodniczący RM, n
          > ie został do głosu dopuszczony

          Chłopku-roztropku,raz podpisujesz sie Verstand w innym poście
          Mjr,Zenon,Dora......Chcesz zrobic wrażenie że wielu was na tym forum
          popiera.Natomiast na obrady RM wysłaliście najgłupszego?
    • Gość: vita kopromitacja pseudoprezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 12:22
      Przede wszsytkim widac tam kompromitacje psudoprezydenta. Jego idiotyczny usmieszek.
      • opserfer kopromitacja psudoradnego 12.09.08, 12:24
        Przede wszsytkim widac tam kompromitacje psudoradnego. Jego
        idiotyczny brak stylu i klasy.
      • Gość: kusy Re: kopromitacja pseudoprezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 13:16
        > Przede wszsytkim widac tam kompromitacje psudoprezydenta. Jego idiotyczny usmie
        > szek.


        on mi wygląda na wyrośnięte dziecko ale specjalnej troski
    • bereklon Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 12.09.08, 12:32
      co za idiota powiedział że chce zlikwidowania lotniska na trynku bo jemu samoloty przeszkadzają a jak nie to kupi haubice i będzie zestrzeliwać.
      • Gość: kusy Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 13:14

        > co za idiota powiedział że chce zlikwidowania lotniska na trynku bo jemu samolo
        > ty przeszkadzają a jak nie to kupi haubice i będzie zestrzeliwać.

        to jest powiedzmy radny z Trynka powiedzmy, który był powiedzmy ale już nie jest
        powiedzmy, ważnym ogniwem powiedzmy, spółdzielni mieszkaniowej na Trynku powiedzmy.
      • opserfer Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 12.09.08, 13:40
        ty, a co to był za idiota co nie rozumi, że ktoś myśli inaczej niż
        on. A ten jego kolega to co to za niemiecki idiota, co bredził coś
        o nie ponoszeniu wysiłków przez władzę miejską co do A4 i na koniec
        coś tam pluł i nawet kamerzysta się śmiał? To ty?
        • Gość: zefel Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 20:40
          > ty, a co to był za idiota co nie rozumi, że ktoś myśli inaczej niż
          > on. A ten jego kolega to co to za niemiecki idiota, co bredził coś
          > o nie ponoszeniu wysiłków przez władzę miejską co do A4 i na koniec
          > coś tam pluł i nawet kamerzysta się śmiał? To ty?

          prosze zachowac to nagranie dla potomnych, aby nastepne pokolenia mogly
          zobaczyc, ze w gliwicach przynajmnie do schylku roku 2008, dalej stosowane sa
          metody totalitarne.
          prosze zwrocic uwage na fakt, ze rada miasta laskawie udziela glosu
          spoleczenstwu, ale pan pograbek- rechtor samozwanca, wpada na idealny sposob, ze
          we wnioskach nie przewiduje sie dyskusji, i skutecznie zamyka swoloczy morde,
          ktora budzona w nocy warkotem tirow, notorycznie i permanentnie- i gorzej niz w
          zakladzie penitencjarnym, nie ma prawa do wypoczynku!
          to jest permanentne lamanie praw czlowieka!, i dzieje sie to w centrum miasta
          skazanego na despotycznego satrape!
          • opserfer Re: Warto obejrzeć - berezowski nie rozumi... 17.09.08, 10:05
            spoko - niedługo pojawi się na www.kabarety.pl
    • Gość: zojka Nie dziwie sie MB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.08, 15:24
      Po takiej bezczelnej i prypmitywnej odzywie "radnej" Magdaleny Budny mozna nawet
      zawalu serca dostac. A jak zasmiewal sie tam Grabowiecki! To ten, ktoremu rada
      miejska przyznala pieniadze na jego szkolke! On tez glosowal za tymi pieniedzmi,
      a wiec glosowal sam na siebie! To jest kryminal, wszyscy oni kiedys za to
      wszystko odpowiedza, jak tylko zmieni sie wladza. Dlatego tak strasznie walcza o
      te wladze, bo dla nich to byc albo nie byc!
    • quilheure Klasyka zawsze śmieszna - powrót dukacza ! 12.09.08, 22:29
      Doskonały filmik na poprawę humoru. W tych wypowiedziach mieszkańca i radnego
      widać w 90% pokrywające się slogany i brednie z forum. Jakbym czytał wypowiedzi
      mejeczki, staska, "mieszkańca tranzytu" i paru innych czołowych oszołomów z
      forum. Wnioski każdy wyciągnie swoje :)))
      • Gość: szenszyl poGrabek spec od retuszu na lamanie praw czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.08, 08:37
        W tych wypowiedziach mieszkańca i radnego
        > widać w 90% pokrywające się slogany i brednie z forum. Jakbym czytał wypowiedzi
        > mejeczki, staska, "mieszkańca tranzytu" i paru innych czołowych oszołomów z
        > forum. Wnioski każdy wyciągnie swoje :)))

        grabowiecki znalzl strategie, jak zatuszowac LAMANIE PRAW CZLOWIEKA!
        to ze zamknieto gebe III- ciej ranga osobie w miescie 200 tysiecznym, jest symbolem urastajacym do metod KOMUNISTYCZNTCH albo BIALORUSKICH, i dowodem na sluzalczosc Pszonka jako PRM.
        (radze posluchac calosci posiedzenia, kiedy PRM Pszonak dopuszczajac do glosu wiceWieczorka w przedluzajacej sie nieco dyskusji z dr Kopala, uzywa takiego okreslenia "mam nadzieje ze to ostatnia pana wypowiedz, na co uzyskuje odpowiedz wiceWieczorka, "mam nadzieje ze moje nie, ale za to ostania p. Kopaly"! No i tak sie stalo.
        to jest wreszcie dowod na to, ze Gliwicami rzadzi holota z marginesu zernickiego.
      • opserfer Re: Klasyka zawsze śmieszna - powrót dukacza ! 17.09.08, 07:55
        Dokładnie tak. Ale jak się bierze małpy z cyrku,
        które nie potrafią same myśleć to już tak jest.
        Wymarzoną ma opozycję prezio. Przy takich wrogach nie
        potrzeba mu przyjaciół :))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka