Dodaj do ulubionych

Radni mają dość oszczerstw

21.07.09, 16:34
prezydent Frankiewicz i jego wystraszony utratą posad dwór przygotowali dywanowy nalot propagandowy na kilkunastu obywateli miasta. a może na kilkanaście, albo kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców? a jeszcze niedawno śmiali się im w twarze i nazywali oszołomami, mogącymi sobie co najwyżej potupać.
teraz widać, że radni i prezydent bardzo się roztupali. a w magistracie i na ulicach nie milknie śmiech gliwiczan. :D

Obserwuj wątek
  • Gość: fesia Re: Radni mają dość oszczerstw IP: *.3s.pl 21.07.09, 19:23
   Łukaszu Wspaniały byłbys jeszcze wspanialszy gdybys nieco rzetelniej podszedł do 'pisaniny". [...]"Zdaniem Zygmunta Frankiewicza wszystkie te argumenty są kłamliwe. W jednej z ulotek zarzucono prezydentowi, że dotuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, gdyż jego żona ma w nim udziały.[...]"W kolejnej ulotce napisano, że prezydent "ozdabia świecidełkami radiostację na przyjazd premiera Tuska." Otóz Pinokio frankiewicz nie wyczytał tych rewelacji w ulotkach referendalnych , tylko na forach internetowych , tak sie bynajmniej skarżył na konferencji prasowej.
  • Gość: Crowley Re: Radni mają dość oszczerstw IP: *.111.196.11.static.crowley.pl 21.07.09, 19:59
   Kolejny pismak... Panie, posłuchaj pan sobie przez godzinę co mówią mieszkańcy Gliwic na temat swojego prezia... to uszy ci zwiędną! Bojkotuję Michnika i jego Gazetę Wybiórczą... tak wybiórczą! Ciekawe co napiszesz, jak prezio spadnie ze stołka? Co, że prezio zleciał bo plotka zwyciężyła demokrację? Weź się do pisania kartkówek z logiki, zamiast zajmować się dziennikarstwem!
  • Gość: gliwiczanin2 Re: Radni mają dość oszczerstw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.09, 20:08
   dot. świecidełek na Radiostacji dla Tuska za 7 mln wraz z otoczeniem:
   --------------------------------
   Radiostacja. Ciemna, poważna górująca nad miastem. Jak starsza śląska dama, skromna lecz dostojna i poważna. Nie potrzebuje żadnych pstrokatych strojów jak jakaś papuga. Umiar w architekturze i kolorystyce to charakterystyka śląskich miast, odzwierciedlające mentalność tutejszych ludzi. Otoczenie powinno być skromne, ciche i poważne, bez jakichś kolorowych banerów i świecidełek. Powinno dawać nastrój do refleksji i zadumy. Tak powinno zostać.
   Przecież to symbol rozpoczęcia wojny, ofiar i cierpienia tylu ludzi, jaki ze sobą wojna przyniosła.
   Nikt nie wyobraża sobie innych symboli wojny jak chociażby Auschwitz ozdobionych w podobnym guście. A Frankiewicz robi z Radiostacji pstrokatą choinkę!
   Ciekawe, że ta sama energia elektryczna, która w przypadku tramwaju jest nieekologiczna, dla wieży jest OK. - ekologiczna

   Na marginesie tramwaj to dzieło inżynierskie, które służy i ma służyć ludziom, a jednocześnie być świadectwem ówczesnego rozwoju technicznego miasta. Powinien być zmodernizowany i rozbudowany o następne linie. Jeśli ktoś tych rzeczy nie rozumie to niech wybierze sobie inne miasto do rządzenia!

   Albo niech kupi sobie karuzelę i jeździ z nią od wsi do wsi!
  • Gość: Gość Re: Radni mają dość oszczerstw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 20:37
   -Pan Grabowiecki nie tylko nie jest "prof." ale nawet nie uzyskal stopnia doktora habilitowanego. Karierę naukową zwieńczył doktoratem i to nie wiadomo jak mu sie udało.
   -Jego wywody sa kopia przemowien Gomuły z 68. Najpewniej razem z Gomułą potepiał swoich kolegów- marcowych warchołów.
   -Wraz z panem Frankiewiczem polemizują z forumowymi wpisami twierdzac . ze
   to tresci ulotek.
   -Niestosowne zyczenia forumowicza, wodowania w Kłodnicy, skierowane byly do niejakiego francowatego, a nie do p.Frankiewicza
   - nie da sie wziac udzialu w ankiecie poniewaz trudno wybrac- brak wszystkiego z wyjatkiem, oczywiscie, kolejnego centrum handlowego
  • Gość: marta Re: Radni mają dość oszczerstw IP: *.na5.pl 21.07.09, 22:46
   gliwice.republika.pl/referendum/tekst_oswiadczenia.pdf
   gliwice.republika.pl/referendum/zalacznik_uzasadnienie_niezgodnosci_uchwaly_RM.pdf

   Uchwała radnych została podjęta ze złamaniem procedur: regulaminu RM i Ustawy o referendum lokalnym. Grupa Inicjatywna złożyła zażalenie u Wojewody i u Komisarza wyborczego. Prasa otrzymała informację o tym fakcie - ale jakoś milczy na ten temat. Bardziej atrakcyjne jest widocznie powtarzanie bzdur za Grabowieckim i przekręcanie nawet tego, co obaj z Frankiewiczem powiedzieli.

   W żadnych ulotkach nikt nie pisał, że ZF ma udziały w PKM. To sa ploty "jedna baba drugiej babie", poważni panowie z magistratu już na prawdę nie mają czym się zajmować, tylko dementować głupie plotki. A pismaki dopiero przyprawiają referendsto rogi i ogony. I zdaje się - o to właśniechodziło. Propaganda, a nie informacja. I to GW zniża się do takiego poziomu. Wstyd
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka